Kad ir ką kalbėtų moralės sergėtojai, didžiosios metų šventės – linksmybių ir visiško atsipalaidavimo metas. Laikotarpis nuo šv. Kalėdų iki Naujųjų metų – ilgas ir nenuspėjamas. Meilės išsiilgusios širdys būtent tada būna labiausiai linkusios atsiduoti spontaniškiems poelgiams. Anot vieno užsienietiško pažinčių portalų, net 62 % moterų yra nieko prieš atsitiktinius santykius per šventes. Pastebima tendencija, kad gruodžio mėnesį užsiregistruoja daugiau dailiosios lyties atstovių į internetinių pažinčių svetaines. Tai tikrai ne sutapimas.

 

seksas

2015-ųjų Naujuosius metus ne visos moterys sutiks, įsikibusios širdies draugui į parankę. Kaip ir kiekvienais metais šią stebuklingą naktį įvyks daug karštų ir aistringų nuotykių. Šiuo metu daugelis tiek stipriosios, tiek dailiosios lyties atstovų jaučiasi pakylėtos nuotaikos, laisvesni nei kasdienėmis dienomis ir yra pasiruošę susipažinti su naujais žmonėmis, kartais netgi užmegzti realius santykius, kurie turi ateitį. Trumpai tariant, seksualinių santykių tikimybė nepaprastai išauga.

 

Paprastai darbuotojai, kurie vienas kitą mato kasdien, yra abejingi priešingos lyties atstovams. Tačiau tai gali pasikeisti Naujųjų Metų vakarą. Atpalaiduojanti atmosfera, gyva muzika, truputėlis svaigiųjų gėrimų ir jaunas vyras iš kito skyriaus pradeda atrodyti kaip kerintis princas. Tie, kurie dirba didelėse korporacijose, per Naujųjų Metų ar Kalėdų šventes gali sutikti kolegų iš kitų skyrių, kurių kasdien nemato arba apskritai nė nepažįsta. Malonų bendravimą dažniausiai norisi pratęsti, kartais tai būna naujo romano pradžia.

 

Seksas su kolega – bet kuriuo atveju įdomi patirtis, kuri išlieka atmintyje visą gyvenimą. Dažniausiai šventės metu užsimezgę santykiai perauga į rimtesnius jausmus, nes žmonės turi nemažai bendrų dalykų, veiklų, praleidžia kartu dirbdami daug laiko.

 

Tačiau ne visada seksas su bendradarbiu baigiasi laimingai. Dažniausiai iš ryto gėda vienas kitam pažiūrėti į akis. Be to, tokie santykiai skatina apkalbas, kurios retai kada būna malonios.

 

Nemažai laisvų moterų renkasi švęsti Naujuosius metus klube ar restorane, kur gali sutikti daug vienišų vyrų. Minią nepažįstamųjų vienija bendras tikslas – gerai praleisti laiką, skaniai pavalgyti, pašokti. Šiose pasilinksminimo vietose vyrauja ypatinga atmosfera. Vieniši vakaro dalyviai yra atviri naujoms pažintims. Šią ypatingą naktį kiekviena mergina atrodo lyg karaliene: su gražia suknele, šukuosena ir makiažu. Beveik neįmanoma išvengti priešingos lyties dėmesio.

 

Seksas su nauju pažįstamu iš klubo ar restorano dažniausiai suteikia malonių įspūdžių. Be to, tai reiškia, kad Naujieji metai nebus sutikti vienumoje. Kartais netgi svarbu žinoti, kad tai tik vienos nakties nuotykis ir su tuo asmeniu nebūtina toliau palaikyti jokių ryšių.

 

Tačiau atsitiktiniuose santykiuose yra daugybė pavojų. Vyras, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodė malonus, gali pasirodyti grubus, nemandagus, atskleisti savo erotines fantazijas, kurių vakaro partnerė nėra pasiruošusi girdėti. Svarbiausias dalykas, kuo reikia pasirūpinti prieš tokius nuotykius – tai patikima kontracepcija.

 

Remiantis statistika, daugiau nei 30 % porų supažindino draugai. Todėl Ožkos ar Avies Naujųjų metų naktis draugų vakarėlyje gali būti neprognozuojama. Draugus vienija tokie patys ir panašūs pomėgiai ir interesai. Jie jaukiai jaučiasi šalia vienas kito ir kartais reikia tik nedidelės priežasties, kad reikalai pajudėtų lovos link.

 

Tokio sekso privalumai – draugai yra patikimesni nei nepažįstami asmenys. Seksas yra saugesnis. Be to, netikėtai nepaaiškės, kad žmogus, su kuriuo praleista karšta naktis, iš tikrųjų nėra laisvas ir niekam neįsipareigojęs.

 

Tačiau kartais po tokios nakties to žmogaus nebesinori matyti. Tai gali pakenkti jų draugystei ir net santykiams su kitais bendrais draugais, nes nesinorės būti kompanijoje, kurioje yra jis ar ji. Visada yra tikimybė, kad apie nuotykį kažkuris prasitars ir išplepės detales. Tai gali būti labai nemalonu.

 

Naujieji metai užsienyje gali padovanoti neužmirštamų potyrių. Kartais spontaniškas seksas tiesiog yra neišvengiamas dalykas. Viešbučiuose dažnai organizuojamas Naujųjų metų sutikimas, kuriame susirenka žmonės, atvykę iš skirtingų miestų ir šalių. Atostogų romanai visais laikai buvo bene labiausiai intriguojanti, įdomi ir pašėlusi patirtis.

 

Daugelio moterų erotinė fantazija – užmegzti romantišką ryšį su užsieniečiu. Tikima, kad, pavyzdžiui, juodaodžių „sekso įrankiai“ yra visiškai kitokie, o italai ir ispanai yra aistringiausi vyrai Žemėje. Naujųjų metų naktis – regis, geriausia ir dažnai vienintelė proga gyvenime patvirtinti arba paneigti šiuos stereotipus.

 

Seksas su užsieniečiu gali būti nesaugus dėl kalbos barjero ir kultūrinių skirtumų. Reikia nepamiršti ir to, kad skirtingose šalyse kitaip vertinamos moterys, kurios po kelių valandų sutinka eiti į lovą. Be to, skirtingų kultūrų asmenys gali turėti kitokį požiūrį į kontracepciją. Pavyzdžiui, daugelis europiečių vyrų yra įsitikinę, kad apsaugos priemonės – tai moterų reikalas ir būtent jos turėtų pasirūpinti tabletėmis ar prezervatyvais.

 

Bet kokiu atveju svarbiausia – nepamesti galvos. Kas žino, galbūt Naujųjų naktis atneš ne tik aistringą nuotykį, bet ir meilę?