LNK kanalų šeima Naujųjų metų proga „Muzikinės kaukės“ gerbėjams paruošė ypatingą staigmeną. Vasario mėnesį į BTV kanalą grįš muzikinis šou, kuriame žiūrovų lauks dešimt naujų dalyvių ir atsinaujinusi komisija. Bet šįvakar, vos laikrodžiams išmušus vidurnaktį, iškart po prezidento sveikinimo, LNK žiūrovai galės pamatyti ir išgirsti premjerinius, dar niekur nerodytus, naujo sezono dalyvių pasirodymus ir sveikinimus Naujųjų metų proga.

 

DSC_8911_402x600

 

Šį sezoną „Muzikinėje kaukėje“ dalyvauti sutiko išskirtiniai atlikėjai, kurie daug metų projekte negalėdavo dalyvauti dėl didelio koncertinio užimtumo. Naujajame, jau devintajame šou sezone, filmuojamame pagal tarptautinį formatą „Your Face Sounds Me Familiar“, pasirodys Vokietijoje gyvenantis Maksas Melmanas iš grupės „Biplan“, dainininkas Egidijus Sipavičius, režisierius, choreografas ir atlikėjas Gytis Ivanauskas, dainininkė Katažina Zvonkuvienė, aktorė Toma Vaškevičiūtė, dainininkė Ieva Zasimauskaitė, prodiuseris ir dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Rokas Petrauskas, operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė ir „KK2” laidų vedėja Justė Žičkutė.

 

„Labai laukiau naujo „Muzikinės kaukės“ sezono, šis projektas yra ypatingas tuo, kad visada susirenka išskirtiniai dalyviai, kurie ne tik ruošia įsimintinus pasirodymus, bet ir susibičiuliauja! O šiemet sąstatas tikrai įspūdingas! Ar įsivaizduojate, kaip nerealu matyti legendinį Egidijų Sipavičių įkūnijantį ryškiausius Lietuvos ir pasaulio atlikėjus? Arba prancūziškai dainuojančią Katažiną? Patikėkit, laukia nerealus sezonas!“ – intriguoja laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

 

DSC_8840_800x532

 

Prie senbuvių komisijos narių – režisieriaus Vytenio Pauliukaičio, dainininkės Ingos Valinskienės ir radijo laidų vedėjos Livijos Gradauskienės – prisijungia muzikos prodiuseris Leonas Somovas.

 

DSC_8855_800x549

 

„Labai džiaugiuosi prisijungęs prie „Muzikinės kaukės“ komisijos. Man labai patinka šis projektas, patinka mintis, kad dalyviai stengiasi įkūnyti ir kuo tiksliau atkartoti atlikėjus. Kartais gali pasijusti lyg iš tiesų sėdėtum pasaulinio lygio žvaigždžių koncerte, pamatyti juos iš arti. Tai yra aukštas lygis ir labai profesionalūs dalyviai“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinasi L. Somovas.

 

DSC_8870_800x521

 

Projektą ves žavus duetas – Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis. Su Naujaisiais metais LNK žiūrovus sveikins ir projekto komisijos nariai, ir dalyviai.

 

DSC_8894_412x600

 

Naujametis vakaras LNK televizijoje prasidės 20 val. šventinė transliacija „Naujieji su LNK kanalų šeima“, kurią ves Vedėjas Rolandas Mackevičius. Lygiai 00.00 val. prasidės „Muzikinė kaukė. Šventinė puota“ su naujausiais, ryškiausiais, dar niekur nerodytais naujo „Muzikinės kaukės“ sezono pasirodymais. Po „Muzikinės kaukės“ bus transliuojama Monique ir Justino Jaručio muzikinė dvikova „Red Bull Soundclash“. Po koncerto atlikėją Monique bus dar galima išvysti ir lietuviškoje komedijoje „Aš žvaigždė“ su Mantu Stonkumi pagrindiniame vaidmenyje.