Garsus dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis savo gyvenime atverčia dar vieną puslapį – jau gruodžio 7 dieną jis „Lietuvos ryto“ televizijoje pristatys autorinę kelionių įspūdžių laidą „Pasaulis nuostabus“. Kartu su žmona Inga laidą kuriantis L. Adomaitis žada televizijos žiūrovus ne tik nukelti į tolimus kraštus, bet ir pasidalinti egzotiškiausių virtuvių paslaptimis.

   

LR_TV_PN_Lino Adomaicio keliones

 

„Mūsų kelionės visiškai avantiūristinės, dažniausiai perkame bilietą į vieną pusę ir neturime konkretaus maršruto, plano ar iš anksto rezervuotų vietų apsistoti. Mes kelionėse esame spontaniški ir impulsyvūs, stengiamės pasiimti viską, kas geriausia, įdomiausia, skaniausia ir gražiausia. Būtent tai laidoje ir pamatys televizijos žiūrovai“ – pasakoja L. Adomaitis.

 

L. Adomaičio kuriamoje laidoje „Pasaulis nuostabus“ – ne tik reportažai su nesibaigiančiais nuotykiais iš egzotiškiausių pasaulio kampelių, bet ir siužetai šiuo metu filmuojami Lietuvoje. „Nusprendėme ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje filmuotus laidos „Pasaulis nuostabus“ siužetus pateikti improvizuotai, be ypatingai kruopštaus scenarijaus, sekundžių tikslumu pateikto filmavimo plano, kad tai būtų kuo artimiau mūsų kelionių dvasiai ir polėkiui“, – sako Lino žmona Irma.

 

??????????????????????

 

Pirmųjų laidų filmavimai Kaune Azijos virtuvės restorane „Režisierius“ praėjo labai sklandžiai ir sočiai, mat Linas ir Irma Adomaičiai, padedami virtuvės šefo, pagamino net 10 įvairiausių patiekalų, kurie atskleidžia laidos herojų patirtus skonius Azijos šalyse. Pora pasidalino įvairiausiais įspūdžiais, ką netikėto teko ragauti, sutikti ar išgyventi avantiūristinėse kelionėse.

 

Viso filmavimo metu nuo Lino ir Irmos veido nedingo šypsena, pora prieš kameras jautėsi taip, tarsi tai būtų ne pirma laida ir netgi ne pirmasis sezonas. Visa kūrybinė komanda prisipažįsta, kad darbas su Linu ir  Irma – tikras malonumas, laidos herojų tikrai nereikia tempti už liežuvio.

 

LR_TV_PN_Lino Adomaicio keliones3

 

Pora džiaugiasi gausia ir profesionalia laidos kūrybine komanda, kuri rūpinasi įvairiausiais laidos segmentais ir net neabejoja, kad žiūrovai šaltuoju metų laiku bus maloniai nustebinti, kai drauge valandėlei bus nukelti į tolimus, šiltus ir egzotiškus kraštus bei pakviesti paragauti skaniausių patiekalų.

 

Laidų ciklas „Pasaulis nuostabus“ – jau nuo gruodžio 7 d., sekmadieniais, 12.00 val. per  „Lietuvos ryto“ TV.