Šokėja, įvairių televizijos projektų dalyvė ir asmenukių guru tituluojama Monika Šalčiūtė šį vakarą svečiuosis TV3 televizijos laidoje „Svogūnų Lietuva“. Interneto sensacija tituluojama mergina ne tik parodys, kaip reikia daryti tobulą asmenukę, bet ir atskleis kur ji niekada nesifotografuotų.

Monika ir Tetulė

„Lietuvoje yra, ko gero, tik viena mergina, kuri negeria, nerūko, neturėjo nei vienos plastinės operacijos ir nenaudodama fotošopo geba savo kūnų prikaustyti tiek vyrų, tiek moterų dėmesį“, – į „Svogūnų Lietuva“ studiją Moniką kvies laidos vedėjas Arūnas Valinskas. Šį vakarą mergina bus apdovanota svogūnu už nominaciją, skambiu pavadinimu „Šalčiūtės fenomenas“.

Šmaikščiajam laidos vedėjui A. Valinskui paklausus, kodėl šiuolaikinės merginos save fotografuoja tualetuose, Monika netramdydama juoko teigs, jog pati to niekada nedaro.

SL Salciute2

„Aš neinu fotografuotis į tualetą. Aš ten einu tik gamtinių reikalų atlikti ir pasidažyti. Ir apskritai aš labiau mėgstu, kai mane nufotografuoja, o ne kai pati darau selfius. Nes tada matosi mano kojos, talija“ ,- pasakos Monika.

Nors M. Šalčiūtę išgarsino būtent jos asmenukės, tačiau laidos studijoje A. Valinskui paprašius atskleisti paslaptį, kaip gi pasidaryti tą tobulą asmenukę, mergina piktinsis, kad šis klausimas seniai jai atsibodęs: „Manęs labai dažnai klausia dviejų ir tų pačių klausimų: kaip pasidaryti tobulą asmenukę ir kaip surinkti tiek daug sekėjų. Man nepatinka, kai manęs klausia šitų klausimų, tai jau taip atsibodę“.

SL Salciute3

Socialinių tinklų pagalba išpopuliarėjusios M. Šalčiūtės nuotraukos sulaukia šimtų paspaudimų „patinka“, o jos „Facebook“ paskyrą seką daugiau nei 170 000 žmonių. Kiekviena merginos nuotrauka sulaukia ne tik galybės pagiriančių, bet ir užgaulių komentarų. Monika atskleis, kad pikti komentarai jos tikrai nežeidžia.

„Yra tokių žmonių, kurie tik ir laukia, kol aš įkelsiu nuotrauką ant savo profilio sienos, kad galėtų parašyti blogą komentarą. Bet aš ant jų nepykstu ir nereaguoju. Anksčiau reaguodavau, o dabar man tik keista, kodėl jie taip elgiasi. Vieni tiesiog ateina ir išsilieja, o kiti pasigroži mano nuotraukomis“, – laidos studijoje dėstys M. Šalčiūtė.

SL Salciute6

Linksma, ironiška ir intriguojanti laida „Svogūnų Lietuva“ – jau šį vakarą, 20:00 val. tik per TV3.