„Misija: vestuvės“ išlikimo kovą, kurioje dėl šanso laimėti išvaizdos pokyčius ir galimybės patekti į finalą kovojo dar dvi būsimos nuotakos. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad teisę toliau dalyvauti projekte komisijos sprendimu iškovojo dviejų vaikų mama Monika, kurios gyvenimą paženklinusi skaudi tragedija – brolio netektis prieš pat jos vestuves.

 

Susitikimas su vyru po pokyčių3 (Small)

Projekte „Misija: vestuvės“ varžosi net 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulinti savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę.

 

Praėjusią savaitę su projektu vienai dalyvei jau teko atsisveikinti, todėl šį kartą moterys buvo dar labiau nusiteikusios laimėti. Pirmoji apie save žiūrovams pasakojo Monika, kuri su vyru Evaldu sūpuoja du mažus vaikus ir savo santykius įteisino civiline santuoka, tačiau šventę visai šeimai Monikai teko atidėti dėl didelės tragedijos – Vokietijoje buvo rasti ilgai dingusiu be žinios laikyto jos brolio palaikai. Nors tyrimas dar vyksta, Monika ir artimieji mano, jog tai buvo savižudybė.

 

Aprimus sielvartui moteris vėl ėmė galvoti apie vestuves, prieš kurias nori ir padailinti išvaizdą. Didžiausia Monikos problema – prieš dešimtmetį vienoje plastinės chirurgijos klinikoje jai atlikta nepavykusi nosies operacija, po kurios ji sunkiau kvėpuoja, nosis nelygi ir gumbuota. Taip pat Monika neramina strijos ir ant kūno esantys apgamai.

 

Antrojoje išlikimo kovoje taip pat dalyvavo Raminta, kuriai teko iškęsti vyro smurtą ir priespaudą, tačiau dabar ji džiaugiasi nauja meile ir vaikais. Šou „Misija: vestuvės“ laidoje apsilankiusios moterys ne tik pasakos savo istorijas, bet ir apsilankė pas grožio specialistus, kurie projekto dalyvėms padeda išspręsti opiausias išvaizdos problemas. Estetinės dermatologijos profesionalai „Estetus klinika“, „SV plastinės chirurgijos centras“, estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ ir internetinė grožio prekių parduotuvė „KlipShop“ pasirūpina, kad laidoje triumfavusios būsimos nuotakos jaustųsi kaip niekada gražios.

 

Antrojoje išlikimo kovoje buvo pristatomas dar vienas svarbus vestuvių šventės akcentas – maistas. Padedamos „Šefo ant ratų“ grilių meistro Vaidoto Rutkausko Monika ir Raminta turėjo pačios gaminti maistą grilyje, o jų kulinarinius gebėjimus įvertinęs šefas taip pat skyrė savo balą. Jis šį kartą atiteko Ramintai.

 

Nuotaikinga išlikimo užduoties galerija:

 

Tačiau viską susumavus paaiškėjo, kad dauguma grožio specialistų savo balsus atidavė Monikai, todėl ji tapo kovos nugalėtoja ir keliauja į kitą šou etapą. Pasak profesionalų – Raminta gimdė vos prieš porą mėnesių, todėl jai tiesiog per anksti galvoti apie procedūras su lazeriais ir plastinę chirurgiją.

Estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ laidoje triumfavusiai Monikai buvo ištirti ir CO2 lazeriu pašalinti apgamai veide ir kūne, kurie senai neramino ir erzino jauną moterį. Frakciniu lazeriu jai taip pat išlygintos po gimdymų atsiradusios strijos, dėl kurių moteris nedrįsdavo segėti trumpų sijonų. Džiugiai nusiteikusi Monika apsilankė „SV plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centre“, kur jai buvo atlikta ilgai laukta nosies formos ir pertvaros korekcija.

 

Po nosies operacijos, lazerio procedūrų, kitų grožio specialistų prisilietimo ir pasipuošusi proginių ir vestuvinių drabužių salono „A&R“ suknele Monika pirmą kartą pasirodė mylimajam, kuris tikino ją tarsi įsimylėjęs iš naujo. Tačiau Monikai atiteko ne vien išvaizdos pokyčiai – ji taip pat dalyvaus projekto finale, kur galės laimėti išsvajotą vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“.

 

Monikos išvaizdos pokyčius galime įvertinti galerijoje:

 

 

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt