Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV „Prajuokink mane“ metu Donalda Meiželytė mokysis tramdyti veido raumenis ir taupyti šios laidos pinigus. Žaviai moteriai šios laidos metu tai iš dalies pavyks. „ Ji turbūt tikėjosi, kad komisijoje sėdės iš visko kvatojanti Violeta Mičiulienė, o čia, pasirodo, šiandien rūsčiai karaliauju aš“, – po vieno iš pasirodymų besididžiuodama savo sugebėjimu nekikenti džiaugsis D. Meiželytė.

   

O Algis Ramanauskas jau šį pirmadienio vakarą pajus, kaip kartu, kai niekas iš tavęs nesijuokia. Kokiu nevykusiu pokštu jis nusipelnys studijoje sėdinčių žmonių patyčių?

 

Net komisijos nariai, radę progą, pradės diskusiją apie BTV „Prajuokink mane“ laidos vedėjo A.Ramanausko humoro jausmą. „Į Ramanauską žiūrint norisi verkti, o jau į tave – visai priešingai, norisi kvatotis“, – Mindaugui Sėjūnui laidos metu pasakos D. Meiželytė.  „O man į Algį žiūrint visada linksma. Jo specifinis humoras mane pravirkdo“, – Donaldai pasakos M.Sėjūnas.

 

Tačiau nevykęs Algio pokštas greitai pasimirš. Po vieno iš BTV „Prajuokink mane“ dalyvių pasirodymų Algis Ramanauskas–Greitai teigs, kad dar niekada laidoje nematė tokio gero artisto. „Pirmas kartas kai „Prajuokink mane scenoje, atėjęs dalyvis tiesiog durniuoja, tyčiojasi ir dar yra žiauriai juokingas. Be galo talentingas žmogus. Jį būtų galima praminti Šiaulių Bynu“, – pasakos A. Ramanauskas.

 

O labiausiai komisijos narius pribloškęs svečias – Žemaitijos akmenėliu pramintas Virginijus iš Šilalės rajono. Virgis į laidos areną susineš kone visą teatrą: dekoracijas, lėles bei įvairius daiktus, kurie jam padės pasakoti savąją istoriją. Laidos vedėjas Algis Ramanauskas pamatęs Žemaitijos akmenėlio pasirodymą rimtai prisipažins, jog tai yra geriausia, ką visiems teko pamatyti per pastaruosius keturiasdešimt metų.

 

Kiek pinigų išsineš Žemaitijos akmenėlis, pamatysite laidoje „Prajuokink mane“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV