Žavioji 2TV laidų vedėja ir prodiuserė Marija Slickaja – Šmatavičienė namuose augina Liuką. Liuka – tai garbanotasis maltos bišonas. Ir ji tokia protinga, kad daugybės komandų išmoko žiūrėdama ir atkartodama Marijos judesius. „Aš atsisėdu ant žemės ir stengiuosi ankų judesiais parodyti, ko aš noriu. Ir pavyksta!“ – šį šeštadienį 17.55 val. LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakos Marija.

 

Marija_suo

 

Marija su Liuka praleidžia labai daug laiko kartu. Važiuoja į keliones, kasdien eina pasivaikščioti į miestą ar į parką, taip pat būna kartu, kai Marija filmuojasi laidose.  „Atvažiuoja pabėgioti, palakstyti ir palinksminti mano kolegų. Ten turime dar vieną kolegę, kuri turi kitą šuniuką, jie draugauja ir neliūdi“.

 

Marija šuniuko norėjo nuo pat vaikystės. Tačiau, kaip jau dažnai būna, tėvai, suprasdami, kad keturkojis yra milžiniška atsakomybė ir vaikų norai dažniausia būna didesni už jų galimybes, augintinio turėti neleido. O susipažinus su būsimu vyrų Liudu, šis taip pat kartojo, kad augintinis – didžiulė atsakomybė.

 

Marija_suo_1

 

„Jis labai įnirtingai atkalbinėjo. Nors mes dar neturėjom šuns, rytais savaitgalį žadindavo ir sakydavo – na, eisi išvesti? Žiūrėk – lietus lyja. Sakau, gerai, nereikia…“.

 

Tačiau atėjus Marijos gimtadieniui Liudas nusivežė savo žmoną į garbanotųjų maltos bišonų veislyną „Tauro kennel“ sakydamas: yra vada, laukia, išsirinksi.

 

„Pamačiau, įsimylėjau, ir viskas, ir išsivežėm iškarto“, – šypsosi Marija.

 

Kodėl Liudas pakeitė savo nuomonę, Marija atskleis šį šeštadienį 17.55 val. laidoje „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu per LNK.