Įsivaizduokite, jog ant jūsų pečių guli visos šalies kultūros ir istorijos palikimas ir jūs privalote įgyvendinti savo misiją. Tokį jausmą patyrė legendinis graikų didvyris Pheidippides’as, nubėgęs lygiai 42.195 km pranešti Atėnams žinią, jog Maratono apylinkėse buvo sumušta Persų kariuomenė. Istorikai teigia, jog šis įvykis yra vienas reikšmingiausių vakarų pasaulio vystymosi raidoje, nes būtent po šio karo Graikų Heleninė civilizacija su savo teisinėmis, demokratijos, kultūros bei filosofijos idėjomis suklestėjo ir įsigalėjo Europos regione.

 

tom b

Muzikantai Tomas Paliūnas (Tom Bones) ir Justinas Stanislovaitis (Justin 3) panaudojo šią istoriją įkvėpimui ir savo naujam kūriniui „The Messenger”.

 

“Kiekvienas mūsų turime tam tikrą misiją ir labai svarbu, kad ją igyvendintumėme. Tikiuosi, jog šis kūrinys ir ši nuostabi istorija įkvėps žmones nepasiduoti ir pasiaukojančiai įgyvendinti savo užduotis, kurios jiems yra svarbios” – sako Tomas Paliūnas, kuriantis pseudonimu „Tom Bones”.

 

Šiame kūrinyje taip pat galima išgirsti Mykolo Klepo Oginskio kūrinio „Atsisveikinimas su tevyne” ištrauką.

“Šiltą vasaros naktį sėdėjome su draugais kai išgirdau šį nuostabų M.K. Oginskio kūrinį. Iškart pamaniau, jog itin gerai skamba styginiai instrumentai, pritaikius naujausias technologijas pavyko šią iškarpą apdirbti taip, jog ji puikiai skambėtų modernioje elektroninėje muzikoje ir būtent šis elementas yra varomasis muzikinis viso kūrinio instrumentinis motyvas.”

 

Būtent tokios dvi įdomios istorijos persipina naujame Tom Bones ir Justin 3 kūrinyje „The Messenger”, kuris turi dar vieną ypatybę, jog yra naujos krypties Drum and Bass žanro pavidale.

 

„Tikiuosi, kad ši daina bus atradimas klausytojui. Kūrinys yra neeilinis tiek savo skambesiu, tiek tema, tiek įgyvendinimu. Todėl labai džiaugiamės galėdami jį pagaliau pristatyti visiems.” – sako Justinas Stanislovaitis (Justin 3).

 

Kūrinį galite pasiklausyti čia: