Prasideda egzaminų sesija. Tai metas, kai per keletą dienų studentai gali pakartoti arba išmokti dvejų semestrų kursą, perskaityti storiausias knygas ir įsiminti visą svarbiausią informaciją. Tam, kad aplankytų sėkmė, žinių kartais neužtenka, reikia ir laimės. Pastaroji siejama su įvairiais talismanais, amuletais ir burtais. Tačiau, jeigu mokinio ar studento galvoje švilpaus vėjai, tai nė galingiausi burtai nepadės.

 

egzaminai

Ne visi studentai nori atidžiai mokytis. Kai kurie iš jų labiau linkę pasikliauti likimo ženklais, pavyzdžiui:

 
  • Negalima trinkti plaukų – iš galvos išsiplaus žinios. Dėl tos pačios priežasties negalima egzamino išvakarėse darytis šukuosenos, skustis, praustis, pešioti antakius, kirpti nagus ir šalinti plaukus.
 
  • Po kulnu pasikišti seną, varinę monetą – sėkmės ženklą.
 
  • Jeigu naktį studentas užmigtų, padėjęs galvą ant savo užrašų, rytą viską prisimintų, kas ten parašyta.
 
  • Pakeliui į egzaminą sutikti kuprių – sėkmė, žvairį – nesėkmė.
 
  • Sutikti nėščią – sėkmė, laikyti egzaminus, būnant nėščiai – didelė sėkmė.
 
  • Užkliūti už auditorijos slenksčio – nesėkmė; užkliūti už mokytojo – mergaitėms sėkmė.
 
  • Daugelis turi asmeninių, sėkmę nešančių prietarų. Pavyzdžiui, vieni į egzaminą ateina, dėvėdami drabužius, su kuriais jau yra pasisekę. Kiti atsineša sėkmę nešančius žaisliukus, rašiklius, trintukus, mūvi žiedą, segi auskarus, sagę ar užsideda pakabutį su amuletu.
 
  • Juokaujama, kad apsiavus ant kairės kojos dešinės batą, o ant dešinės – kairės kojos batą, mokytojas susipainios ir negalės atidžiai klausytis atsakymo.
 
  • Prieš egzaminą užsiimti seksu – sėkmės ženklas.
 

Yra visokiausių prietarų, ritualų su žolelėmis ir maisto produktais, kurie padeda pasiruošti egzaminams:

 
  • Savaitę prieš egzaminą galima atlikti ritualą su stikline pieno (geriausiai natūraliu, nepasterizuotu). Pieną pakaitinti, kol beveik užvirs, įmesti džiovinto rozmarino šakelę. Užvirti ir palikti, kad pritrauktų. Šiltą pieną gerti mažais gurkšneliais vidurnakty, degant trims žvakėms. Geriant pieną galvoti apie tai, kad šis gėrimas stiprina atmintį, padeda sėkmingai išlaikyti egzaminus. Tada iškart nueiti miegoti. Šiltas pienas veiks kaip natūralūs migdomieji, todėl egzamino rytą pabusite žvalūs ir pailsėję.
 

Talismanai suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Juos pasigaminti savaitę prieš egzaminus, geriausiai per pilnatį arba trečiadienio naktį. Talismanui reikia laiko, kad jis pradėtų veikti. Geriau, kad aplinkiniai apie šį talismaną nieko nežinotų. Sėkmę nešantį daiktą turėti visada prie savęs, nes jis neveikia per atstumą.

 

Astrologinį talismaną nesunku pasigaminti patiems. Iš žalios spalvos, storo popieriaus iškirpti septynkampę figūrą. Ant vienos pusės nupiešti Veneros ženklą ♀, kitoje pusėje – savo inicialus ir parašyti prašymą.

 

Mazginis talismanas – užsirašyti savo norą ir jį aiškiai įsivaizduoti, vizualizuoti. Paprašyti pagalbos Žemės ir dvasių. 30 cm raudoną laidą pažymėti vienodais tarpais, devyniose vietose, kuriose bus mezgami mazgai. Mazgus rišti tokia tvarka: 1, 6, 4, 7, 3, 8, 5, 9, 2, galvojant apie sėkmę. Su talismanu miegoti 4 naktis. Kai egzaminai baigsis, laidą su mazgais sudeginti kur nors toliau nuo namų.

 

Į knygą arba užrašus to dalyko, kurio egzaminui, ruošiamasi galima įdėti keturlapį dobilą arba penkialapį alyvos žiedelį. Tai atneš sėkmę.