Sekmadienį TV3 projekto „Aš – stilistas!“ dalyviams svils padai, nes laidos vedėja Agnė Jagelavičiūtė paskelbs apie ekstremalius pokyčius. Susibičiuliavusiems dalyviams teks išsiskaidyti, o be to, priimti į būrį naują narį – Vilniaus vakarėliuose gerai žinomą ekstravagantišką asmenybę.

 

Išskirtinės išvaizdos vaikinas – 23-ejų Sigitas Praspaliauskas į sostinę atvyko iš Telšių, kur turėjo vintažinį butiką ir buvo mėgiamas iššūkių nebijančių klienčių.www.fotopro.lt

 

„Joms kurdavau įvaizdį nuo A ik Z. Mano ponios atrodė nekasdieniškai, tačiau visos dažnai sakydavo, kad kaip tik taip norėtų atrodyti kasdien. Patardavau, kad nereikia keisti visos aprangos, galima pradėti nuo tam tikrų detalių“, – pasakoja S. Praspaliauskas, kuriantis aksesuarus ir turintis savo prekinį ženklą.

 

Išgirdęs apie TV3 projekto „Aš – stilistas!“ atranką, jis iškart užpildė anketą, tačiau į atranką negalėjo atvykti. Viską pakeitė lemtingas susitikimas su šou kūrėjais, kai drąsiai priėjęs Sigitas pasiprašė priimamas į jau pajudėjusį traukinį.

 

„Tiesą sakant, šiek tiek dvejojau, ar verta lįsti. Bet aš turiu ambicijų laimėti, nors žinau, kad lengva nebus. Mane „įmeta“ į žaidimo vidurį. Be to, mano kuriamas stilius neatitinka kitų dalyvių, esu išsišokėlis. Iš manęs nesitikėkite nieko nuobodaus, nieko eilinio“, – šypsodamasis intriguoja S. Praspaliauskas.

 

Sekmadienį 17.55 val. – vaikino didysis startas „Aš – stilistas!“ išbandymų kelyje. Sigitas pasirodymo laukia su maloniu jauduliu, semdamasis įkvėpimo iš aplinkos, meno, emocijų ir įvairių personažų.

 

Vaikinas neslepia, kad ir pats mėgsta atrodyti kaip kino personažas. „Man patinka dėmesys, kurį gaunu. Mane dažnai vadina „impozantišku“, – sako šou naujokas.

 

Sukdamas Salvadoro Dali ūsus jis ruošiasi kovai. „Mano zodiako ženklas – liūtas, tad nemėgstu kritikos, tačiau stengiuosi ją suvokti ir priimti kaip nuomonę. Žinau, kad kitų šou dalyvių nuomonė apie mane bus priešiška, nes jie jau nuėjo pusę kelio, o aš jų akimis lyg ir nenusipelnęs dalyvauti projekte. Bet dėl to visai neketinu leistis į draugiškus santykius. Ateinu dalyvauti ir bandyti laimėti“, – teigia S. Praspaliauskas.

 

TV3 šou „Aš – stilistas!“ su nesibaigiančiomis staigmenomis dalyviams ir žiūrovams – jau šį sekmadienį, 17.55 val.