Jau šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. atsinaujinusiame TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ – „Šok su manimi“ dalyvės, modelio Jolantos Leonavičiūtės debiutas. Ar Jolantai pavyks tapti nauja laidos vedėjo Mindaugo Papinigio porininke? Mindaugas atskleidė, ką mano apie savo galimai būsimą kolegę.

 

TV3_VIRALas_Jolanta_Leonaviciute_Mindaugas_Papinigis

„Žavinga moteris, manau, kad mums tikrai puikiai seksis nušviesti visus „VIRAL‘o“ žiūrovus naujausiomis informacijomis“, – juokauja M. Papinigis.

 

Pirmą kartą J. Leonavičiūtė TV3 laidos eteryje pasirodys jau šįvakar. Mindaugas tikina, kad paslapčių, kaip reikia vesti laidą, jis šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvės nemokė.

 

„Na, kadangi aš pamokų nedėstau, tai galbūt ji pati išmoks. Tiesiog reikia daryt, daryt, daryt, ir viskas jai pavyks“, – besišypsodamas pasakoja M. Papinigis.

 

Mindaugą pakerėjo ne tik galimai būsimos eterio partnerės talentas, bet, žinoma, ir grožis: „Oi, tikrai nuostabi ir žavinga moteris. Manau, bėdų su ja nekils, dėl to galiu būti ramus.“

 

Ar laidos vedėjos kėdė atiteks Jolantai, dar neaišku. „Išsirinkti vedėją šiais laikais – ypač sunku. Todėl mes nusprendėme padaryti atranką pačiame eteryje – merginos, siekiančios vedėjos kėdės, savo jėgas galės išmėginti „VIRAL‘e“. Tad, galima sakyti, šalia Mindaugo būsiančią laidos vedėją mes rinksime kartu su žiūrovais“, – aiškina laidos prodiuseris Dominykas Kubilius.

 

„VIRAL‘as“ pirmadieniais 19.30 val. per TV3!