Svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija skelbia apie dar vieną ambicingą įvykį – Didžiojoje Britanijoje surengs specialų renginį „M.A.M.A. Londonas“. Šis renginys, kuris įvyks spalio 1 dieną Londone esančioje „O2 Indigo“ koncertų salėje, suburs populiariausius Lietuvos atlikėjus į vieną sceną ir pristatyti jų muziką svetur gyvenantiems lietuviams. 

 

[01.28.2022] MAMA Muzikos apdovanojimai 2021_Master_103 © Dainius Dambrauskas _ We Belong in Photos

„Šis renginys, tai idėja, kurią brandinome jau ilgą laiką. Norime, kad Lietuvos atlikėjai turėtų dar daugiau galimybių savo muziką pristatyti platesnei auditorijai, kad svetur gyvenantys lietuviai turėtų galimybę išgirsti skirtingų dainininkų atliekamą muziką gyvai, supažindinti su ja savo vietinius draugus. Tai tarsi mažesnio formato „M.A.M.A.“ apdovanojimai, kuriuose laimėtojai visi, nes tai vieni populiariausių šių dienų atlikėjai Lietuvos muzikos padangėje“, apie būsimą įvykį pasakoja organizatoriai.

 

3 valandų renginyje be stiprios muzikinės dalies laukia ir daugiau, muzikiniams apdovanojimams būdingų atributų – VIP bilietus įsigijusių renginio svečių lauks raudonasis kilimas ir susitikimas su atlikėjais, foto sienelė bei speciali renginio ložė, o vėliau ir nemokamas patekimas į dūzges Londono klube „Studio 338, Loft“.

 

Organizatoriai vis dar laiko paslaptyje didžiąją dalį į Londoną  atvyksiančių atlikėjų ir grupių, tačiau praskleisdami paslapties šydą, šiandien atskleidžia vedėjų duetą, iš kurių vienas surengs ir muzikinį pasirodymą. „M.A.M.A. Londonas“ specialų renginį patikėta vesti profesionalų duetui – tai humoristui ir televizijos laidų vedėjui Justinui Jankevičiui bei aktorei ir dainininkei Ingai Jankauskaitei, kuris surengs ir išskirtinį muzikinį pasirodymą „02 Indigo“ koncertų salės scenoje.

 

„Džiaugiamės, kad pirmajame „M.A.M.A. Londonas“ renginyje sutiko dirbti tikrų profesionalų komanda, kuri užtikrins, kad šis renginys taptų įsimintinu įvykiu publikai ir atlikėjams. Tai taps profesionaliu ir masiškiausiu lietuvių organizuojamu renginiu Didžioje Britanijoje, kuris, tikimės bus tik pradžia gražios tradicijos“, – džiaugiasi sumanytojai.

 

Greitai organizatoriai žada atskleisti ir daugiau atlikėjų bei grupių vardų, kurie yra patvirtinti ir pasirodys specialaus renginio scenoje. Šiandien startuoja oficiali bilietų prekybą į „M.A.M.A. Londonas“ renginį, o 100 pirmųjų bilietų parduodama pigiau.
„M.A.M.A.“ – tai Lietuvoje gerai žinomas ženklas, kuris apjungia svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“, vasaros festivalį „M.A.M.A. vasara“, kas savaitę sudaromą muzikos pasiklausymo platformos „Spotify“ grojaraštį ir daugybėje radijo stočių transliuojamą muzikinę laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Taip pat šiandien pristatomą naujieną – Didžiojoje Britanijoje vyksiantį renginį „M.A.M.A. Londonas“, kurį organizuoja kartu su WackyEvents – didžiausia lietuviškų renginių organizavimo įmone, surengusia ne vieną didelį koncertą užsieno Lietuviams.