„Gėda buvo, nes, atrodo, valytoja, net ir turinti valymo verslą, tėra išpopuliarėjusi valytoja. Man tas žodis – valytoja – asocijavosi su mamos pasakymais, kad, kai nebaigsi mokslų, eisi tualetų valyti. Man buvo gėda, kad turiu valymo verslą“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos Londone gyvenanti verslininkė Vaida Drungilaitė.

F012915L 21.MXF_snapshot_03.45_[2024.02.05_10.52.03]

 

Šiandien 43-ejų kretingiškę Vaidą galima vadinti sėkminga verslininke. 24-erius metus Londone gyvenanti lietuvė vadovauja pačios nuo nulio sukurtam verslui su pusšimčiu darbuotojų, buria verslininkus į klubą ir ragina dalintis patirtimi, o socialiniuose tinkluose subūrė lietuves mamas iš viso pasaulio.

 

Gyvenimą, kuriuo dabar gali džiaugtis Vaida susikūrė nuo balto lapo, neturėdama nieko. Ji augo šeimoje, kurioje pinigus uždirbo tik tėtis, tad jų buvo ne per daugiausiai, norint įsigyti tai, kam tėvai pinigų neskirdavo, reikėjo jų prasimanyti. Būdama devynerių Vaida kartu su močiute pradėjo prekiauti turguje, o 14-os vasaromis dirbdavo ledų pardavėja Palangoje. Baigusi vidurinę Vaida negalėjo leisti sau mokslų universitete arba kolegijoje, tad susirado padavėjos darbą.

 

Vaida neslėps – kartais apimdavo jausmas, kad ji antrarūšė, nes visi mokėsi dėl didesnių pasiekimų, o ji dirbo juodus darbus tam, kad išgyventų. Būdama 19-os ji nusprendė važiuoti į Londoną. Karjerą lietuvė pradėjo nuo valytojos darbo, o nuosavą verslą kurti ėmė jau antrais gyvenimo Londone metais.

 

Kodėl Vaida ilgai nuo visų slėpė, kad jos verslas – valymo paslaugos? Ir kodėl net turėdama sėkmingą verslą dirbo dešimtį skirtingų darbų – nuo padavėjos bare iki bambukinių namukų statytojos Azijoje bei apartamentų pardavėjos Dubajuje?

 

Įkvepianti Vaidos istorija gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.