LNK televizija įgyvendins unikalų televizinis projektas projektą, kurio šeimininkais taps patys mažiausi žiūrovai – „KK2 Vaikai“.

 

vakarelis.V.O_68

Kodėl saldainiams netaikomas lengvatinis PVM? Kodėl Lietuvoje tokie brangūs žaislai? Kodėl mokyklinė uniforma nepanaši į Betmeno kostiumą? Kodėl reikia lankyti būrelius ir sportuoti? Kokios yra vaiko teisės bei kokios pareigos?

 

Šie ir daugybė kitų klausimų bus atsakyti naujoje LNK televizijos laidoje „KK2 Vaikai“. Laidos kolektyvas bus išskirtinai vaikiškas. Laidos vedėjai bus vaikai. Specialieji korespondentai Seime, Vyriausybėje ir Prezidentūroje bus vaikai. O jų žygius ir nuotykius televizijos kameromis taip pat fiksuos vaikai.

 

„KK2 Vaikų“ komanda dirbs koja į koją su „KK2“. Ilgametė laidos vedėja Justė Žičkutė sako jau nekantraudama laukianti naujų mažųjų bendradarbių.

 

„Mes su Tomu labai laukiame vaikų, prisijungiančių į mūsų į KK2 šeimą. Jeigu tau pabodo sėdėti namie, galiu patikinti, kad KK2 kameros ir galimybė susipažinti, paspausti ranką žinomiausiems Lietuvos politikams, sportininkams ir muzikos žvaigždėms vaikystę nuspalvins ryškiomis spalvomis. Be to, asmeniškai pasižadu globoti savo naujuosius draugus”, – šypsosi Justė.

 

„KK2 Vaikai“ kolektyvo dalimi gali tapti kiekvienas vaikas nuo 8 iki 13 metų. Tam, kad būtumėte pakviesti į „KK2 Vaikai“ laidos atranką reikia kartu su tėveliais užpildyti dalyvio anketą internetiniame puslapyje www.lnk.lt skiltyje „Dalyvauk“. Anketas galima pildyti iki šių metų lapkričio 27 dienos. Pridėjus savo nuotraukas ir video įrašus – šansai tapti „KK2 Vaiku“ didėja.