Jau šį sekmadienio vakarą paaiškės atsakymas į labiausiai intriguojantį sezono klausimą – kas po kauke, – nes LNK eterį užkariaus beprotiškiausios spėlionės, o jei tiksliau, slapčiausias sezono muzikinis šou „Kaukės”. Projekto komisijos nariai kiekvieną sekmadienio vakarą ieškantys atsakymo į šį klausimą pripažįsta, kad spėlioti laidos metu bent jau kol kas yra labai sudėtinga.

 

DSC_6911_468x600

 

„Pirmą kartą sekėsi prastai. Patys matėte – nei vienas iš mūsų neatspėjome kas slepiasi po kauke. Nematant žmogaus, tik girdint jo balsą, nugrybauti labai lengva. Tačiau, neslėpsiu, aš savimi didžiuojuosi. Vienintelė iš komisijos bent jau buvau netoli, galima sakyti, kad pataikiau 50-ia procentų. Buvau visiškai įsitikinusi, kad po Banano kauke slepiasi krepšininkas… Šarūnas Jasikevičius”, – apie tai, kaip praėjusios laidos metu sekėsi atpažinti krepšininką Simą Jasaitį labiausiai įslaptintame projekte „Kaukės”, pasakojo RC radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė.

 

DSC_6920_422x600

 

Jau šį vakarą išvysite, kodėl į sceną įžengus naujajai šou „Kaukės” dalyvei Pandai tarp komisijos narių kilo išties nemenkas sujudimas. „Ji ir šaudo, ir gaudo, ir tuo pačiu turi tikrai išskirtinį tembrą bei nuostabiai dainuoja. Jei kol kas dar ir nedirba, tai ateityje žmogus po kauke tikrai galėtų tapti radijo laidų vedėju. Aišku, spėjimų kas gi ten toks, yra pačių įvairiausių – nuo atlikėjų iki TV laidų vedėjų ar garsių sportininkų. Nors imk įbėk į sceną ir tiesiog tą kaukę nuplėšk, kad sužinotum“, – apie tai, kaip sunku kentėti nenumaldomą smalsumą projekte, pasakojo radijo laidų vedėja L. Gradauskienė.

 

DSC_7088_800x536

 

O štai pasirodžius Boružėlei nušvito visa scena. Moteriškoji komisijos pusė – L. Gradauskienė ir I. Kavaliauskaitė neslėpė, kad tokio grožio suknelė dalyvauti šou „Kaukės” tikrai sumotyvuotų.

 

„Pasakiško grožio Boružėlė. Prisipažinsiu, kad į ją bežiūrint mane ištiko nušvitimas. Pirmiausia, spėju, kad tai greičiausiai puikiai dainuojantis žmogus, tačiau įtariu, kad su lengvai atpažįstamu tembru, todėl dainoje ji tai puikiai maskuoja. Tačiau žinau vieną labai garsią šalies atlikėją, kurios O raidė yra labai specifinė. O ir kaip Boružėlės ant scenos, tuoj pat įsikibusios į parankę vedėjui, tos atlikėjos elgesys su vyrais – irgi gana laisvas. Na, laidoje pamatysite, ar nušvitimas pasiteisino”, – įspūdžiais dalijosi radijo laidų vedėja bei laidos „Kaukės” komisijos narė L. Gradauskienė.

 

O taip pat scenoje pirmą kartą šį sekmadienį debiutuoja kol kas pačios kontraversiškiausios kaukės – Pelėda ir Vienaragis.

 

„Pelėda yra nenusakomo grožio ir neatspėjamos lyties. Jos balsas tikrai klaidina, nė kiek nepadeda ir užuominos. Tačiau turiu įtarimą, kad su žmogumi po jos kauke esu gerai pažįstamas. Jei ten ji – labai galimas daiktas, kad esu net gaminęs jai pusryčius”, – apie savo įtarimus, kad jį su Pelėda gali sieti ir labai artimas ryšys, užsiminė aštrialiežuvis dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

 

Nemažą siurprizą šį sekmadienio vakarą yra paruošęs ir Vienaragis. Šio mistinio sutvėrimo balsas akimirksniu užbūrė visą komisiją.

 

„Tokio grožio, stebuklo ir talento viename seniai nemačiau. Uždainavus Vienaragiui kelioms akimirkoms praradau žadą. Jį atgavus supratau, kad bent jau kol kas net neįsivaizduoju, kas per garsenybė slepiasi po ja. Tikiuosi, šio personažo pernelyg greitai neišrengsim”, – įspūdžiais dalijosi LNK „Kaukės” komisijos narė I. Kavaliauskaitė.

 

Kurį dalyvį šioje laidoje įsižiūrėjo Indrė Kavaliauskaitė? Kuri kaukė ir kodėl smarkiai užkliuvo šou vedėjui Giedriui Savickui? Bei žinoma… Kuri kaukė kris ir kas slepiasi po ja?

 

„Kaukės” – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK. 

 

Nuotraukos – Dovydo Beržinio