Jau antrąjį sezoną vykstančių „LKL šokėjų kovų“ dalyvės nusiteikusios labai rimtai kova dėl geriausių titulo persikelia į bokso ringą. Dalyvės ruošia visus ginklus dėl pagrindinio tikslo – patekimo tarp 4 stipriausių krepšinio šokėjų grupių. Liko vos kelios laidos ir paaiškės komandos, kurios pateks į kitą etapą ir rungsis dėl geriausiųjų titulo.

 

1

 

Projekto „LKL šokėjų kovos“ balsavimo teisė – tik žiūrovų rankose. Šiuo metu pirmauja Kauno „Žalgirio“ šokėjos, tačiau joms ant kulnų lipa Panevėžio „Lietkabelio“ šokėjos, kurios šiuo metu atsilieka vos keliais šimtais balsų. Trečia ir ketvirta vietomis šiuo metu džiaugiasi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ šokėjos, tačiau žiūrovai dar gali viską pakeisti.

 

DSC_1786 (Small) DSC_2157 (Small) DSC_2187 (Small)

DSC_2333 (Small) DSC_2537 (Small) DSC_2555 (Small)

 

„Lietuvos ryto“ šokėja Karina pasakoja, kad LKL šokėjų kovas jų komanda pradėjo kiek pavargusi. Merginos prieš pat kovas dalyvavo šokėjų parade Ispanijoje: „Buvo suvažiavę daugybė  įvairių šokių ir orkestrų kolektyvų, kurie buvo parengę pasirodymus. Mes taip pat gavome galimybę parodyti save. Žygiavome keletą kilometrų per miestą ir 3 valandas šokome, bendravome su publika“. Nepaisant sunkios pradžios, merginos vis tiek pasirengusios siekti aukščiausio rezultato: „Nors ir esame pavargusios, tačiau esame čia pozityviai nusiteikusios. Visąlaik tikimės nugalėti ir parodyti save iš geriausios pusės: kaip patobulėjom, kaip pasikeitėm per metus“, – optimizmo neprarado Karina.

 

DSC_2666 (Small) DSC_2844 (Small) DSC_2952 (Small) FRL_8380 (Small) FRL_8560 (Small)

 

Skubėkite balsuoti ir išreikšti savo nuomonę portale tv3.lt/lkl.

 

FRL_8989 (Small) FRL_9059 (Small) FRL_9138 (Small)

 

„LKL šokėjų kovos“ – per TV6 ir tv3.lt!