Nors Žygimanto Stakėno naujajame „KK2 penktadienio“ sezone nebematyti, žinomas vyras kiekvieną šeštadienio vakarą pasirodys ant BTV „Muzikinės kaukės“ scenos. Dviejų vaikų tėčiui yra tekę ir dainuoti, ir vaidinti, tad tai gali tapti jo privalumu dalyvaujant įsikūnijimų šou: „Esu baigęs „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklą, yra tekę vaidinti spektakliuose ir kine.“ Panašu, kad pirmas vyro bandymas bus tikrai sėkmingas. Po pasirodymo komisijos narys Vytenis Pauliukaitis Žygiui negailės pagyrų: „Tiesą pasakius, aš nesitikėjau, kad bus tiek panašumų, ypač apatinėse natose“.

 

luko_kodzio_nuotr_55 (Small)

 

Šį šeštadienio vakarą prasideda naujausias „Muzikinės kaukės“ sezonas. Renginių ir televizijos laidų vedėjas Žygis Stakėnas priėmė iššūkį kiekvieną savaitę įsikūnyti į vis kitą dainininką ir prisijungė prie kitų devynių projekto dalyvių. Premjerinėje laidoje garsus vyras įsikūnys į Edmundą Kučinską. „Iš tikrųjų bus sunku, nors aš ir panašus į Edmundą, o jo dainos mano mėgstamiausios“, – su šypsena sakys Ž. Stakėnas, scenoje atliksiantis legendinį kūrinį „Lai lai angelai“.

 

luko_kodzio_nuotr_26 (Small)

 

Visgi komisijos narė turės patarimų garsiam vyrui. „Buvo tikrai neblogas Kučinskas. Pritrūko vienintelio dalyko – tu į žmones dainavai, visa širdimi atidavei save, o Edmundas kaip tik atgal nuo žmonių linksta, savo autoritetą taip parodydamas“, – nuomonę išsakys Livija Gradauskienė. „Jis dar pasitaisys“, – jai atsakys Ž. Stakėnas. Salėje sėdintiems žiūrovams pradėjus juoktis, radijo laidų vedėja L. Gradauskienė taip pat nesusilaikys nepajuokavus: „Tai tą mes Edmundui ir perduosim. Edmundai, būk žmogiškesnis, kaip Žygis.“

 

luko_kodzio_nuotr_51 (Small) luko_kodzio_nuotr_52 (Small) luko_kodzio_nuotr_53 (Small) luko_kodzio_nuotr_54 (Small)

 

Šį šeštadienio vakarą prasidedančioje „Muzikinėje kaukėje“ Marius Jampolskis taps Vytautu Kernagiu, Dileta Meškaitė-Kisielienė – Madonna, Paulius Bagdanavičius – Sauliumi Prūsaičiu, Kotryna Juodzevičiūtė – Lana Del Rey, Ž. Stakėnas įkūnys E. Kučinską, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė – Gwen Stefani, Gražvydas Staigvilas – Robbie Williams, Neringa Nekrašiūtė – Merūną Vitulskį, Aistė Lasytė – Irmą Jurgelevičiūtę, o dainininkas Edgaras Lubys taps Mika. „Muzikinė kaukė“ – jau šį vakarą, 19:30 per BTV.

 

Nuotraukų autorius – Lukas Kodis