Ne vienos Lietuvos įžymybės pamėgta profesionali vizažistė Sandra Svirčinskaitė džiaugiasi nauja veikla – moteris praėjusią savaitę Kaune atidarė gurmanišką išskirtinių maisto produktų ir vyno parduotuvę. Garsių Lietuvos moterų grožių besirūpinanti makiažo meistrė juokauja, kad iš moters grožio srities ji nukeliavo tiesiai į maisto grožio sritį.

 

Sandra_Svircinskaite ir Andrius_Rozickas_asmeninis_arch_4 (Custom)

 

Profesionali vizažistė pasakoja, kad atidaryti gurmaniško maisto „The Meat Point“ parduotuvę ją paskatino meilė geram maistui ir supratimas, jog kiekvienas nusipelno savo organizmui suteikti tik aukštos kokybės produktus. Verslininkė atskleidė, kad tokia parduotuvė buvo sena jos svajonė, kurią pagaliau pavyko įgyvendinti.

 

Sandra_Svircinskaite ir Inga_Paksaite_asmeninis_arch_3 (Custom)

 

„Aš visada domėjausi geru ir kokybišku maistu, skaniais gurmaniškais patiekalais ir visada svajojau turėti verslą, susijusį su skaniu maistu. Žinoma, šioje srityje yra labai daug darbo, bet mes savo klientams norime pasiūlyti tik kokybiškus ir kuo įvairesnius produktus, todėl yra ko stengtis. Norime, kad mūsų klientai jaustųsi kaip namie. Atėję pas jus jie nebūtinai turi pirkti, o tiesiog gali užsukti pabendrauti, paragauti mūsų produktų“, – šypsodamasi pasakojo S. Svirčinskaitė.

Sandra_Svircinskaite ir Joringis_Satas_asmeninis_arch_8 (Custom)

 

Kaune įsikūrusios „Carolina Make-Up“ makiažo studijos bendrasavininkės klienčių sąraše ir ne viena garsi Lietuvos moteris. Vizažistės paslaugomis dažnai naudojasi dainininkė Šorena,  verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė, komunikacijos specialistė ir TV laidų vedėja Vaida Skaisgirė, dizainerė Indrė Kvedarienė, buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko žmona Agnė Zuokienė ir kitos žinomos moterys. S. Svirčinskaitė dirba su žymiais Lietuvos dizaineriais, profesionaliais fotografais ir populiariausiais leidiniais.

 

Sandra_Svircinskaite ir Jurga_Seduikyte_asmeninis_arch_5 (Custom)

 

Į gurmaniškos parduotuvės veiklą pasinėrusi Sandra juokauja, kad klientės, neradusios jos makiažo studijoje, tikrai ją ras parduotuvėje. Tačiau vizažistė patikina, kad savo klienčių ji neapleis: „Dabar labai daug laiko praleidžiu Kaune, nes ten įsikūrusi ne tik mano makiažo studija, bet dabar ir gurmaniško maisto parduotuvė. Kai kurios mano klientės jau nerimauja, kad mažai laiko praleidžiu Vilniuje. Bet visas nuraminu, kad tikrai neplanuoju išsikraustyti į Kauną ir kol kas puikiai suderinu darbus ir Vilniuje, ir Kaune.“

 

Sandra_Svircinskaite ir Mantas_Kalnietis_asmeninis_arch_6 (Custom)

 

Gurmaniškoje parduotuvėje pirkėjai gali rinktis iš kelių dešimčių įvairių produktų ir vynų asortimento. Sandra sako, kad čia ką išsirinkti ras ne tik tikri gurmanai: „Manau, šiomis dienomis, kai tikrai visi labai daug dirbame, esame nusipelnę gero, kokybiško ir skanaus maisto. Pas mus parduotuvėje sau mėgstamu produktų ras ir tikri gurmanai, ir mažiau gurmanišką maistą mėgstantys žmonės“, – pasakojo gurmaniškos parduotuvės „The Meat Point“ bendrasavininkė S. Svirčinskaitė.

 

Sandra_Svircinskaite ir Vaida_Skaisgire_asmeninis_arch_7 (Custom) Sandra_Svircinskaite_asmeninis_arch_1 (Custom) Sandra_Svircinskaite_asmeninis_arch_2 (Custom)

 

Nuotraukos: asmeninis S. Svirčinskaitės archyvas.