Šį vakarą TV3 žiūrovus prie televizoriaus ekranų subūrė penktasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Kiekvieną savaitę populiarusis projektas stebina ne tik talentais, bet ir įspūdingais kostiumais. Šį vakarą net trys teisėjai pasipuošė rankų darbo „Vilnius City Opera“ kostiumais.

 

_MG_6075 (Small)

 

Bene labiausiai apstulbino Saulius Urbonavičius-Samas. Dažniausiai tamsios spalvos švarku ar odine striuke filmavimuose vilkintis grupės BIX lyderis šį kartą atrodė išties neįprastai. Rokeris teisėjo kėdėje sėdėjo pasipuošęs faraono kostiumu. Puikiai nusiteikęs „Lietuvos talentų“ teisėjas pasakojo, kad šį kostiumą išsirinko be D. Ibelhauptaitės palaiminimo. Kuomet S. Urbonavičius-Samas lankėsi teatre, režisierė buvo išvykusi į Milaną. „Žinojau, kad mano pasirinkimas pritrenks kolegę“, – juokiasi S. Urbonavičius-Samas.

 

_MG_6078 (Small)

 

Žinomas vyras pasakojo, jog išsirinkti kostiumą buvo itin sunku, mat teatro rūbinėje jų šimtai. „Šou yra šou. Ir jo reikia. Teisėjai nėra mirę, kiekvieną sekmadienį norime surengti nepamirštamą šventę“, – pasakoja teisėjas. Nors atsiranda tokių, kurie stebisi D. Ibelhauptaitės pasirinkimu „Lietuvos talentuose“ pasirodyti pasipuošus teatro kostiumus, S. Urbonavičius-Samas jos sprendimą palaiko. „Mes gatvėje atsisukame į žmogų, kuris atrodo kitaip. Drabužiai visada yra diskusijų objektas. Televizija yra didžiulis teatras. Pirmą kartą aš vilkiu 2000 metų senumo rokerio kostiumą“, – juokėsi BIX lyderis.

 

_MG_6080 (Small)

 

D. Ibelhauptaitė „Lietuvos talentuose“ taip pat pasirodė neįprastu kostiumu – jai ant jos galvos puikavosi batas. Jos kostiumas iš operos „Faustas“. Šį kostiumą sukūrė kostiumų dailininkas iš Didžiosios Britanijos John Morell. I Balsytės ir S. Urbonavičiaus-Samo kostiumus sukūrė garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius. Jie yra iš spektaklio „Užburtoji fleita“.

 

_MG_6081 (Small)

 

„Jei pažiūrėsite, kaip Vakaruose vyksta tokios laidos, pasaulinio lygio mados namai kaip „Dior“ „Chanel“ atneša savo darbus teisėjams. Teisėjo kėdėje sėdintys profesionalai neturi atrodyti taip, kaip žiūrovai namie ar biure. Tai yra šou, šventė. Man yra labai malonu, kad šie kostiumai žmonėms patinka, „bohemiečiai“ labai didžiuojasi savo kostiumais. Ši Ilonos suknelė galėtų būti vilkima pas karalienę priėmime. Prie šios suknelės yra rankomis prisiūta 3000 sagų, tai šešių savaičių darbas. Tai aukščiausias lygis. Jūs pažiūrėkite, kokia Ilona gražuolė. Lietuviškoji Claudia Schiffer. Žinau, kad žmonės sakys, jog Ibelhauptaitė išprotėjo, batą ant galvos užsidėjo. Ponai, šis batas ant galvos jau prieš šimtą metų buvo uždėtas, tai istorinė skrybėlė“, – sako D. Ibelhauptaitė.

 

_MG_6084 (Small) _MG_6086 (Small) _MG_6087 (Small)

 

„Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį 19.30 val. per TV3!