Visuomet energingas, pasitikintis savimi ir geros nuotaikos – toks yra LNK muzikinio projekto „Lietuvos balso“ dalyvis Vytenis Kaluškevičius. Šiuo metu kartu su projekto nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūte ir kitais geriausiais dalyviais jis keliauja po Lietuvą su turu „Galingas balsas“. „Nuostabu susitikti su gerbėjais iš kitų miestų. Panevėžiečiai ypač maloniai sutiko mus tiek koncertų salėje, tiek „Topo centre“, kuriame surengėm nedidelį pasirodymą“, – geromis emocijomis trykšta pašnekovas.

 

vytenis

Tačiau po plačia šypsena ir puikiu rezultatu ant scenos slepiasi sunkus darbas ir beribės pastangos dėl kelių minučių šlovės: „Myliu, tai ką darau. Džiaugiuosi, jog galiu stovėti didžiojoje scenoje ir su klausytojais dalintis dainomis, tačiau tai turi savo kainą. Ar dirbu nuo pat pirmos dienos projekte.“ Pasirodo, dar prieš užpildant dalyvio anketą Vytenis turėjo viziją, kaip turi ne tik dainuoti, bet ir atrodyti. „Išvaizda labai svarbu. Žiūrovai skiria mums savo laiką, ateina į koncertus, todėl mes turime juos nustebinti visapusiškai“, – sako „Lietuvos balso“ superfinalininkas.

 

Ateidamas į Akląsias perklausas V. Kaluškevičius net turėjo viziją, kaip turėtų atrodyti jo plaukai ir to sistemingai siekė: „Auginausi juos. Namie šukuoseną mėgindavau formuoti pats. O profesionalūs „Lietuvos balso“ plaukų stilistai per filmavimus išpildydavo mano norus ir puikiai pateisindavo lūkesčius.“ Tai pat vaikinas tikina, jog investavo ir į savo sceninę aprangą. Viso „Lietuvos balso“ metu stilistės Ieva Daugirdaitė ir Ula Tulevičiūtė rūpinosi atlikėjų įvaizdžiais, Vytenis liko ypač patenkintas merginų darbu, todėl po projekto kelis rūbų komplektus įsigijo pats. „Tai investicija į save. Į hobį, kuris norėčiau, jog virstų kasdienybe. Tikiu, kad tai vienokia ar kitokia forma atsipirks“, – savo sprendimą motyvuoja pašnekovas.

 

Be to, vaikinas viso projekto metu tobulino balsą pas vokalo pedagogę Rositą Čivilytę, o šokio judesius pas žymų choreografą Šarūną Kirdeikį ir šokių studijos „City Dance“ vadovę Sandrą Saikauskaitę. „Vokaliai tikrai patobulėjau, ką Rosita padarė su mano balsu yra „vau“. Kadangi esu maksimalistas, visuomet stengiuosi pasiimti kuo daugiau. Man atrodo, kad galėjau dar ir čia, ir čia pasistengti labiau. Bet palieku tai ateičiai, nes tikrai neketinu sustoti“, – teigia turo „Galingas balsas“ dalyvis.

 

Norite su Vyteniu susitikti gyvai? Tai galėsite padaryti jau šį penktadienį Klaipėdoje „Ibis Hotel“, o šeštadienį – Vilniuje „Vakaryje“. Bilietus skubėkite įsigyti čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/lnk-pristato-galingas-balsas-lietuvos-balso-geriausi-tavo-mieste-41075/