„Lietuvos balso“ projekto rengimo komanda pradėjo antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono finalo filmavimus. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją šalyje ir pasaulyje bei remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimais, filmavimuose nėra žiūrovų, į areną gali patekti tik dalyviai, jų tėvai bei kūrybinė komanda.

 

2020.05.07 _ LIETUVOS BALSAS VAIKAI _ SUPERFINALAS _ full album _ by Aleksandr Leonov _ 2mpx-45

Arenos erdvėje esantiems suteikiama maksimali apsauga – kiekvienas, įžengęs pro duris, susipažįsta su saugos reikalavimais, yra tikrinama kūno temperatūra, dalijamos apsauginės kaukės bei vienkartinės pirštinės. Kūrybinė komanda dirba atskiruose taškuose, grimo bei stiliaus ekspertai dalyviais rūpinasi keliuose skirtinguose kambariuose, o dalyviai nukreipiami į kiekvienam atskirai parengtą pasiruošimo erdvę.

 

Jau šį sekmadienį LNK eteryje įvyksiančio finalo dalyviai įnirtingai ruošia pasirodymus. Finale vaikai atliks ne tik solinius pasirodymus, bet ir pirmą kartą surengs šou kartu su savo mokytojais Monika Marija, Mantu Jankavičiumi ir Donatu Montvydu. Tiesa, dalyviams pasirodant su savo komandos mokytojais, scenoje palaikomas saugus atstumas.

 

Nepaisant to, kad dalyviams teks pasirodyti tik prieš mokytojus, nesigirdės žiūrovų ovacijų bei palaikymo šūksnių, finalistai nusiteikę puikiai. Scenoje netrūksta energijos ir šypsenos, o dalyviai pasirodymų metu savęs atiduoda ne mažiau, nei kitų filmavimų metu, kuriuose juos stebėjo šimtai projekto gerbėjų.

 

Dalyvis Matas, visus stebinęs savo šokio sugebėjimais ir užtikrintumu scenoje, neslepia jaudulio: „Finalui ruoštis sekėsi gerai. Su mokytoja daug kontaktavome, bendravome internetu – jaučiuosi pasiruošęs. O lipant ant scenos, jaudulys tikrai nėra mažesnis nei visada, nors ir nėra žiūrovų“.

 

Apie jaudulį net nesant žiūrovams kalba ir Grėtė: „Jaudulys tikrai yra, tai labai svarbus pasirodymai. Juk nuo to priklauso ar už tave balsuos žiūrovai. Kai tiek ne daug liko iki nugalėtojo titulo, norisi padaryti maksimumą ir įrodyti, kad esi verta būti viso sezono nugalėtoja.“

 

Nikoleta, iškovojusi vietą finale Manto komandoje, pripažįsta, kad ruoštis nebuvo taip paprasta: „Iš tikrųjų nebuvo taip lengva, kaip tikėjausi, kad bus. Vis dėlto, bėgant laikui bei artėjant finalui sekėsi vis geriau. Pasirodydama finale neapsakomai jaudinausi ir tikrai nebuvo drąsiau dėl to, kad nėra žiūrovų. Jaudulys lygiai toks pat. Be publikos galbūt nejaučiau tiek daug malonumo scenoje, bet stengiausi iš visos širdies“.

 

Monikos Marijos komandos dalyvė patikina, jog dainuoti tik prieš savo kėdėse sėdinčius mokytojus buvo šiek tiek ramiau ir ypatingai džiaugėsi tuo, kas įvyko po pasirodymo: „Labiausiai nustebino staigmena ant scenos. To visiškai nesitikėjau ir likau be žodžių.“

 

Finalo dalyvė Barbora, viso projekto metu stebinusi savo pozityvu bei gera skleidžiama nuotaika, po pasirodymo prieš tuščią areną juokavo: „Wow! Kiek jūsų daug!“.

 

„Finalui ruošiausi intensyviai. Manau, kad sekėsi gerai. Prieš lipant į sceną visada būna didelis jaudulys – taip pat ir šiandien. Bet užlipusi ant scenos pamiršau jaudulį ir atidaviau visą save televizijos žiūrovams bei mokytojams. Žinoma, kai būna didelė publika, scenoje jaučiuosi smagiau, gera matyti gyvas reakcijas, tada ir pačiai būna smagiau. Bet tikiuosi, kad tai man nepakiš kojos“, – dalinasi įspūdžiais ji.

 

Uždegančiu pasirodymu ir neįtikėtinais šokio judesiais ant scenos mokytojus pritrenkęs Dovydas įsitikinęs, jog padarė geriausia, ką galėjo: „Manau, kad man pavyko ir esu laimingas, kad įrodžiau sau, kad galiu. Jaudinausi labai stipriai, bet atsistojus ant scenos visas jaudulys tiesiog nubėgo. Nuliūdau, jog nebus publikos, norėjau labiau atsiskleisti žmonėms ir pats pajausti tą gerą jausmą stovint prieš areną, tačiau tikiuosi, kad mano energiją jie pajaus ir per ekranus.“

 

Donatas Montvydas prasidėjus filmavimams taip pat neslepia gerų emocijų: „Labai džiaugiuosi, kad mes šiandien esame čia. Džiaugiuosi, kad turėsime nugalėtoją ir kad finalas įvyks, kadangi jis, vis dėlto, galėjo ir neįvykti“.

 

Kas taps antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoju, nuspręs tik televizijos žiūrovai tiesioginio balsavimo metu. Kokį šou surengs dalyviai kartu su projekto rengimo komanda bei kuris vaikas triumfuos ypatingame finale, sužinosime jau rytoj, sekmadienį, 19:30 per LNK.