„Evaldas yra baigęs mokslus, dirba gerame darbe, todėl manau, kad šalia jo turi būti moteris, kuri galėtų jį reprezentuoti. Noriu jaustis jam lygiavertė, o su dabartiniu statusu, manau, kad tokia nesu“, – šio pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20.20 val. per LNK teigs dainininkė Liepa.

 

Liepa

Pradėjusi šeimyninį gyvenimą, atsiradus vyrui, Liepa pasakos supratusi, kad visą likusį gyvenimą būti dainininke ji nenori.

 

Nuo jos vestuvių su verslininku Evaldu Norkevičiumi praėjo kiek daugiau nei mėnuo, tačiau, tapusi žmona, Liepa sako iš karto pradėjusi gyvenimą planuoti kitaip. Baigusi mokslus dainininkė ateitį sieja su medicina. Mergina prisipažins kažkada svajojusi tapti garsia dainininke, ir ne tik Lietuvoje. „O kas apie tai nesvajoja“, – šyptels. Deja, norint kažko pasiekti, reikia labai daug dirbti. „Gal patingėjau, užmigau ant laurų…“, – prisipažins Liepa. Jei ne dainininkės Natalijos Bunkės kvietimas dainuoti grupėje, muzikinę karjerą, pasak Liepos, ko gero būtų tekę baigti kur kas anksčiau. „Nesakau, kad nuo rytojaus nedainuosiu. Tiesiog po truputį mažinsiu projektų kiekį“, – atviraus Liepa.

 

Šį pirmadienio vakarą žiūrovai pamatys ne tik pirmą sutuoktinių interviu, bet ir televizijos ekrane iki šiol neviešintus kadrus iš vestuvių šventės. Beveik 100 svečių iki paryčių linksminosi pagal dainininko Manto ir estrados princu tituluojamo Ryčio Cicino dainas. Pora pasidalins ir kadrais iš tris savaites trukusios povestuvinės kelionės Meksikoje, JAV, ir Kinijoje.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. per LNK.