Jau šį ketvirtadienį, sausio 9-ąją, 20.00 val. TV3 laidoje „Kelionė pas šamaną“ žymus rašytojas Edmundas Malūkas, pirmojo lietuviško romano apie mafiją „Kraujo skonis“ autorius, susitiks su šiuo metu ypač populiaria aiškiarege iš Latvijos – Irina. Rašytojas E. Malūkas į Latviją vežėsi  dviejų įtariamųjų žiauriu nusikaltimu nuotraukas.

 

E. Malūko romanas apie nusikaltėlius pasirodė daugiau nei prieš dvidešimt metų. „Man visada buvo įdomi nusikaltėlio prigimtis. Ar gimdamas vaikas atsineša nusikaltėlio lemtį?  Ar įmanoma    žiaurų nusikaltimą numatyti ir nutraukti?“ – klausia rašytojas, kurio romanuose  daug kalbama apie nusikaltėlio psichologiją.

 

Pasak Irinos, patarimų į ją kreipiasi ir Latvijos pramogų pasaulio žvaigždės, ir verslininkai, ir politikai. Laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjai susipažinę su Irina patys įsitikino, kad ši moteris – išskirtinė. Išgirdusi klausimą, aiškiaregė atsakymą perduoda vaizdiniais – tai, kaip ji mato problemą, ir siūlo galimą sprendimą.

 

Rašytojas E. Malūkas į Latviją vežėsi  dviejų įtariamųjų žiauriu nusikaltimu nuotraukas. Lietuvą rugsėjį sukrėtė tragedija: Panevėžio rajone automobilio bagažinėje buvo sudeginta mergina. Nors bylai tirti pasitelktos didelės teisėsaugos pajėgos, byla iki šiol nepasiekė teismo. Negana to, abu įtariamieji kaltę verčia vienas kitam. Šiuo metu vyksta jų psichiatrinė ekspertizė. Išlieka galimybė, kad abu įtariamieji bus pripažinti nepakaltinamais.

 

Aiškiaregė, pamačiusi dviejų jaunų vyrų nuotraukas, sukluso. Laidoje „Kelionė pas šamaną“ šį ketvirtadienį 20.00 val. ji pateiks savo įvykių versiją ir perspės, kad įtariamųjų laukia baisus likimas. Kalėjimas iki gyvos galvos, pasak Irinos, – pati lengviausia galima bausmė. „Žmogus, darydamas tokį baisų nusikaltimą – atimdamas gyvybę kitam žmogui, užtraukia savo šeimos nariams  prakeiksmą daugeliui ateinančių kartų. Mirties bausmė – taip pat ne išeitis. Jei jie tikrai  sudegino gyvą merginą, jų laukia baisi bausmė iš aukščiau“, – perspės Irina.

 

„Kelionė pas šamaną“ – ketvirtadieniais 20.00 val. per TV3!