Ar Lietuvoje žmonės nusigyveno tiek, kad iš nusivylimo meta savo vaikus į šulinį? Po nesenai visą Lietuvą sukrėtusios Saviečių istorijos, situacija kartojasi. Devyniolikmetė Šakių rajone, Papartynų kaime, į šulinį įmetė savo vos daugiau nei pusės metų sūnų. Kodėl jaunai merginai Lietuvoje nebuvo suteikta jokia pagalba? Kokios priežastys pastūmėjo ją taip pasielgti? Į šiuos klausimus laidoje „Vaivos pranašystės“ ketvirtadienio vakarą 21.30 val. pabandys atsakyti tarologas Leopoldas Malinauskas.

LR_TV_VP_Malinauskas kortos

Kodėl gera mergaitė, kuri, pasak kaimynų, labai mylėjo sūnų ėmė ir šitaip pasielgė? Galbūt jai pakriko nervai? Leopoldas Malinauskas išmetė kortas prie to paties šulinio, į kurį buvo įmestas vaikas. „Kalba sukasi apie poveikio formas. Pavydas, palinkėjimas. Gal čia tėvelis? Tai jis prilinkėjo mamai, vaikui blogų dalykų ir pasiuntė velniop. Jam reikėjo atsargiau dėlioti savo žodžius. Tai, ko gero palinkėjimas, keiksmas. Sutuoktiniams reikėtų labai atsargiai kalbėtis apie vaikus, keiktis, linkėti. Nes tai vaikams persiduoda daug kartų stipriau. Tai yra magijos poveikio formos.“ – teigė tarologas.

LR_TV_VP_Malinauskas Paparciu kaime

Ne paslaptis, kad vaikelio tėvas turi žmoną, todėl Leopoldas Malinauskas taip pat išmetė taro kortas tam, kad  jos atsakytų, ar ši moteris yra prisidėjusi prie šio įvykio. „Visgi kortos rodo, kad tai yra vyriškas darbas, Neįtarinėkime to vaiko tėvo pirmos žmonos. Viskas priklausė nuo vyro. Tikriausiai skambėjo aštrūs tekstai, aštrūs pokalbiai. Galbūt netgi su keiksmu ir tai suveikė. Reikia sverti kiekvieną ištartą žodį. Galbūt vaikelio mama tikėjo tuo žmogumi, kad vaiko gimimas atvers jį į tėvystę, tačiau šio žmogaus išsakyti žodžiai privedė prie tokių įvykių ir išėjo, kaip išėjo. “ – pasakojo tarologas.

 

LR_TV_VP_Malinauskas prie sulinio

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.