Apie asmeninius santykius garsų krepšininką Liną Kleizą prakalbinti ypač sunku. Prieš tris metus mylimąją Agnetą vedęs garsus vyras iki šiol viešai nekalbėjo apie šeimyninį gyvenimą, meilę ir santykius, o jų vestuvių šventė buvo kruopščiai slepiama nuo visuomenės. Tačiau su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ sutiko duoti itin atvirą interviu ir papasakojo tai, ko dar niekada nėra kalbėję.

 

Agneta Kleizienė_asm.nuotrauka (Small)

 

Niekada žiniasklaidai apie savo asmeninį gyvenimą ir meilės santykius neatviravęs L. Kleiza, gyvenimo būdo laidoje prisipažins, kad visuomet žinojo, kad kai sutiks lemtingą moterį, tai iškart pajus. Šiandien krepšininkas užtikrintas – Agneta yra būtent ta, su kuria jis nori nugyventi visą gyvenimą.

 

Agneta Kleizienė_asmeninė nuotr (Small)

 

„Aš visada tikėjau, kad kai sutinki moterį, viskas susidėlioja natūraliai. Tai taip ir buvo. Mums susipažinus buvo visko – ir susižavėjimas, ir priešingumas,. Gal ne tą pačią minutę supratom, bet tikrai greitai abu pajutom, kad nusimato ilgas gyvenimas kartu“, – gyvenimo būdo laidoje kalbės L. Kleiza.

 

Agneta Kleizienė_stop kadras (Small)

 

Prieš kelerius metus įspūdingas vestuves iškėlęs L. Kleiza savo gražuolei žmonai Agnetai negaili komplimentų: „Ji tikrai labai nuostabi moteris – mano sūnaus mama, gyvenimo meilė“ , – užtikrinai sako Linas.

 

Linas Kleiza_1 (Small)

 

Atvirame interviu L. Kleiza prabils ir apie tėvystę. Su Agneta jiedu augina sūnelį Jokūbą. Krepšininkas pasakos, kad kiek tik gali, tiek padeda žmonai. Jis nėra iš tų vyrų, kurie mano, jog vaikų auginimas ir auklėjimas yra tik mamų rūpestis. „Tapus tėvu tikrai pasikeičia mąstymas. Įdomūs tie pokyčiai… Dariau viską: keičiau pampersus, valgyti dariau ir tryniau, ir nešiojau. Aišku, ne tiek kiek Agneta, bet bandžiau ir aš daug prisidėti“, – šypsodamasis apie tėviškas pareigas laidoje kalbės krepšininkas.

 

Linas Kleiza_2 (Small)

 

Šiuo metu kojos traumas besigydantis ir krepšininko karjerą pristabdęs L. Kleiza prisipažins, kad jam atsigauti ir kuo greičiau pasveikti padeda žmona Agneta, kuri ne tik visokeriopai palaiko vyrą, bei ir ieško būdų, kaip pagreitinti Lino reabilitaciją po neseniai padarytos kojos operacijos.

 

Dėl noro padėti Linui, dėl sūnaus odos ligos ir dėl pačios sveikatos problemų – nuo mažumės kankinančios odos ligos, dėl kurios ji lig šiol patiria didžiulį diskomfortą, Agneta ėmėsi ieškoti kitų, Lietuvoje dar nenaudojamų metodų ir priemonių įvairiems sveikatos negalavimams gydyti. Taip gimė mintis imtis naujo verslo – krepšininko žmona sostinėje atidarė jaunystės, grožio ir sveikatos namus „Molecule“, kur ji laukia visų, turinčių įvairių sveikatos problemų.

 

Kaip susipažino viena gražiausių Lietuvos porų? Su kokiais sunkumais jiems teko susidurti gyvenant svečioje šalyje? Kokios sveikatos problemos kamuoja Agnetą nuo vaikystės? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!