TV3 medicinos pokalbių šou vedėjui Justinui Jankevičiui ir TV3 sporto žinių vedėjai, žurnalistei, laidos „Sportuok su mumis“ kūrėjai Vladai Musvydaitei pasitaikė galimybė susipažinti su profesionaliu beisbolo žaidėju Dovydu Neverausku. Vienintelis lietuvis, kuris žaidžia Amerikos profesionalų lygoje, atvyko į „Sportuok su mumis“ filmavimą.

 

TV3_SSM_Justinas_Jankevicius_Vlada_Musvydaite_D_Neverauskas

Vl. Musvydaitė grįžusiam trumpų atostogų iš Amerikos metikui prisipažino, kad jai sunkiai sekasi suprasti beisbolo taisykles. O Justinas iš karto pradėjo kalbėti beisbolo terminais. Pasirodo, jis yra puikus šio žaidimo žinovas.

 

„Vaikystėje turėjau tokį „Ufo“ kompiuterį, su kuriuo nuolat žaisdavau beisbolą. Taisykles žinau, bet realybėje šio žaidimo nesu žaidęs. Aišku, beisbolo lazdą esu laikęs rankose, aš juk iš Fabijoniškių“, – jau šį sekmadienį 9.30 val. TV3 eteryje juokaus J. Jankevičius.

 

Jam ir „Sportuok su mumis“ vedėjai Vl. Musvydaitei teko iššūkis žaisti su beisbolo klubo „Vilnius“ jaunaisiais talentais. Kartu su vaikinais komandoje žaidžia ir D. Neverausko sesuo Nomeda. Septyniolikmetė yra visateisė komandos narė – kartu su vaikinais dalyvauja įvairiose varžybose ir turnyruose.

 

„Manęs dar niekada iš žaidimo nėra išmetusi mergina. Bet dabar matau, kad bus puiki proga susimauti“, – paspaudęs ranką Nomedai juokaus J. Jankevičius.

 

Tiesa, TV3 žiūrovai įsitikins – Justinui beisbolo aikštėje sekasi neprastai. Beisbolo klubo „Vilnius“ treneris bei Dovydo ir Nomedos tėtis Virmidas Neverauskas pastebėjo, kad laidų vedėjas turi visai neblogus duomenis ir mėgėjiškai galėtų žaisti mušėjo pozicijoje.

 

J. Jankevičius laidoje prisipažins, kad nuo vaikystės svarstydavo, ar galėtų mušti kamuoliuką taip, kad, kol gynėjai jį sugaus, spėtų apibėgti visas bazes. Vaidinamąjį „home run“, arba lietuviškai – bėgimą į namų bazę, – jis ne kartą yra atlikęs žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Beisbole šis manevras – kiekvieno mušėjo tikslas.

 

Ar pavyks Justinui galingai atmušti kamuoliuką ir apibėgti visas bazes? Kokie dar iššūkiai jo laukia beisbolo aikštelėje? Išskirtinis reportažas – jau šį sekmadienį 9.00 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

 

„Sportuok su mumis“ – sekmadieniais 9.00 val. per TV3!