Perfume,And,Aromatic,Oils,Bottles,Surrounded,By,Fresh,Flower

Žvaigždės lemia kvepalų pasirinkimą ir mėgstamiausias natas. Citrusų, gėlių, medienos ar rytietiški aromatai atspindi Zodiako ženklų stichiją, prigimtį ir savybes. Sužinokite, kuo pasikvėpinę jausitės geriausiai ir ką dovanoti artimiesiems.

 

Avinas (03.21–04.20)

 

Zodiako ženklą valdo Marsas, o raudona spalva asocijuojasi su ugnimi, energija ir pasitikėjimu savimi. Ženklo moterys veržlios, kryptingos lyderės visose srityse, nesvarbu, ar tai motinystė, ar karjera. Deja, siekdamos tikslų gali būti impulsyvios, tiesmukos ir nelanksčios. Stipriam ir nepriklausomam ženklui tinka šilti medienos, odos ir gintaro aromatai su gaiviomis viršutinėmis citrusų natomis. Darbe svarbu prestižas, elegancija ir reputacija. Norint didinti produktyvumą, tinka cinamono natos. Jei reikia nuraminti įsitempusius nervus, gelbės levandos. Romantiškoje aplinkoje rekomenduojama pabandyti sudėtingus gėlių kvepalus, pavyzdžiui, su rožinių pipirų, rožių, vilkdalgių, nerolio, verbenų, muskuso, pačiulių, gintaro natomis.

 

Jautis (04.21– 05.20)

 

Ženklo moteris globoja Venera, todėl mėgsta viską, kas kvepia gardžiai ir sodriai. Ne paskutinėje vietoje – prekės ženklo žinomumas ir populiarumas. Jautukės seka madas, ieško originalumo, vertina kvepalų buteliuko estetiką ne mažiau nei jo turinį. Tinka gilios, sodrios medienos ir žalių augalų kompozicijos. Šviežiai pjauta žolė, samanos, juodųjų serbentų lapai, santalai, kedrai, gintaras – tik kelios sudedamosios dalys, kurios atitinka Jaučių skonį. Miško iliuzija nuramina ir suteikia pusiausvyros. Laisvalaikiui ir pasimatymams rekomenduojama rinktis panašius aromatus, papildytus tamsių uogų (vyšnių, slyvų, gervuogių) natomis. Jaučiai rūpinasi tvarumu ir aplinkosauga, todėl įvertins daugkartinius buteliukus, kuriuos galima pakartotinai užpildyti.

 

Dvyniai (05.21–06.21)

 

Dvynių asmenybė dvilypė, tarsi viename kūne gyventų du žmonės. Jų nosis pavergia kvepalai, kurie stebina savo kompozicija. Moterys mėgsta eksperimentuoti ir gali sukaupti nemažą aromatų kolekciją. Pasiduoda impulsyviam pirkimui. Įsigyja kvepalus tik todėl, kad patinka uostyti, tačiau neketina naudoti. Tinka aromatai, kuriuose suderintos medienos ir gėlių natos, atspindinčios ženklo nepastovumą. Tai gali būti žydintys krūmai, pavyzdžiui, rožės, jazminai, alyvos, taip pat mimozos. Tinka kvepalai su ryškiu perėjimu nuo viršutinių, vidurinių iki bazinių akordų. Idealu rasti aromatą, kuris per šešias valandas pateiktų tris skirtingus variantus ir neleistų nuobodžiauti. Oro ženklams patinka kvepalai, kurie palieka ilgą šleifą.

 

Vėžys (06.22–07.22)

 

Moterys, gimusios po Mėnulio ženklu, jautrios, emocingos, kliaujasi intuicija. Nors dažnai manoma, jog Vėžiai švelnūs, išprovokuoti gali pavirsti stipria gamtos stichija. Šiuos ženklus domina kvapai, kurie atrodo pažįstami, jaukūs, globojantys, bet stiprūs. Paprastai vengia intensyvių eksperimentinių natų ir linksta prie klasikos – citrusų ir gėlių derinių. Pirmieji akordai – ryškūs ir traškūs – atspindi Vėžių kiautą, norą apsisaugoti ir atremti sunkumus. Žydinti vidurinė dalis iš rožių, bijūnų, lelijų, levandų, heliotropų atskleidžia trapumą ir pažeidžiamumą. Moterims, ieškančioms įkvėpimo ir papildomos stimuliacijos, verta išbandyti kvepalus su prieskonių natomis (kardamonu, cinamonu, imbieru, anyžiumi, muskatu), norinčioms apsivalyti nuo neigiamos energijos – su smilkalais.

 

Liūtas (07.23–08.22)

 

Saulės įtaka lemia Liūčių charizmą, teatrališkumą, garbės ir dėmesio troškimą. Iš prigimties žavingos, drąsios viliokės. Nemėgsta, jeigu kas nors užstoja šviesą. Šešėlyje gali ne juokais supykti. Netinka subtilūs ir švelnūs kvepalai. Ieškokite rytietiškų kvapų su intensyviomis vanilės, prieskonių, kvapiųjų tongapupių, citrusinių vaisių natomis. Ženklo atstovės dažniausiai renkasi įspūdingos formos buteliukus su gelsvu ar rudu turiniu, kas perteikia Saulės didybę. Patinka salsvi, šildantys aromatai, keliantys sirupo, likerio, medaus asociacijas. Dramatiškoms Liūtukėms verta pamėginti kvepalus su tamsių uogų ir raudonų rožių kompozicija bei saldžios medienos baze.

 

Mergelė (08.23–09.22)

 

Perfekcionistės rodo pavyzdį aplinkiniams ir ramybę randa tik tada, kai viską suplanuoja ir suorganizuoja. Ženklą globoja Žemė, todėl nusiraminimo ieško gamtoje. Pakartokite žydinčių sodų įspūdį. Tinka kvepalai su baltomis gėlėmis, įskaitant rožes, alyvas, gardenijas, jazminus, frezijas, narcizus, širdyje. Gaivūs citrusai suteiks rafinuotumo ir elegancijos, o medienos, kašmyro, migdolų pieno, riešutų, kakavos natos užbaigs kompoziciją žemais akordais netoli kūno. Nuolat skubančioms Mergelėms gresia perdegimas, pervargimas ir neurozė, todėl venkite intensyvių, slegiančių, sudėtingų kvapų. Ne visoms patinka ryškūs aromatai, užpildantys patalpą ir paliekantys šleifą.

 

Svarstyklės (09.23–10.23)

 

Siekia pusiausvyros, nori priimti teisingus sprendimus, todėl ilgai svarsto ir dvejoja. Labiausiai tinka kvepalai, kurie atstovauja klasikai ir niekada nesensta. Veneros atstovės – nepataisomos romantikės, o nuotaiką perteikia subtilios citrusų ir gėlių kompozicijos, paskanintos ryškesnėmis natomis (pipirais, imbieru, pačiuliais, samanomis). Patinka kvepalai, sudaryti iš skirtingų tos pačios gėlės atmainų. Pasidomėkite aromatais su rožėmis (bulgariškos, turkiškos, damaskinės, erškėtrožės). Oro ženklui svarbu lengvumas ir gaivumas, todėl turėtų patikti kvepalai su viršutinėmis vaisių (ličių, persikų, kriaušių, obuolių) natomis. Bazė geriau ne mediena, o gintaras, oda, muskusas, vanilė.

 

Skorpionas (10.24–11.22)

 

Nors Skorpionės emocionalios ir jas lengva išvesti iš pusiausvyros, visgi tai protingos, kryptingos ir motyvuotos asmenybės. Mėgstamiausias detoksikacijos nuo pervargimo metodas – pokalbiai su artimaisiais. Reikia kvepalų, atitinkančių aistros ir galios jausmus, perteikiančių egzotišką ir audringą prigimtį. O tokią nuotaiką kuria atogrąžų vaisių (pasiflorų, persimonų, melionų, greipfrutų), kvapiųjų kanangų, kokosų ir medienos natos. Jums itin svarbus pirmas įspūdis, todėl viršutiniai akordai turėtų skambėti ryškiai ir dramatiškai. Paslaptingus kerus skleidžia sudėtingi rytietiški aromatai, turintys ambros, smilkalų ir aštrių prieskonių. Skorpionėms patinka nestandartiniai sprendimai. Verta išbandyti nerimastingus jūrinius motyvus su druska ir vandenyje išmirkusia mediena.

 

Šaulys (11.23–12.21)

 

Ekstravagantiško gyvenimo būdo atstovės. Nenustygsta vietoje ir nuolat bando naujus dalykus. Dievina keliones ir permainas. Ryžtasi dalykams, apie kuriuos kiti nepagalvotų. Tinka žaismingi, charizmatiški, optimistiniai kvepalai, kurie sustiprina geriausias savybes. Nuotykių troškimą atspindi gaivūs uogų ar vaisių akordai (serbentai, avietės, braškės, granatai, slyvos), baltų gėlių kompozicijos, įžemintos medienos bazėje. Net dieną galite naudoti proginius ir vakarinius aromatus, kurie paprastai intensyvūs ir sodrūs, palyginti su dieniniais. Tualetinis vanduo – ne šio ženklo atstovams. Jums dera kvepalai, kurie sukelia priklausomybę, didina seksualinę trauką ir dopamino (malonumo hormono) lygį. Lengva moteriška versija pasimatymas – pudriniai aromatai.

 

Ožiaragis (12.22–01.19)

 

Ženklo simbolis – kalnų ožka. Moterys tvirtai stovi ant žemės, nors gyvenimas bando išmušti iš pusiausvyros. Mėgsta ne tik planuoti, bet ir įgyvendinti svajones. Procesas teikia didesnį malonumą nei rezultatas. Tai emociškai pastovios, ramios ir inteligentiškos asmenybės, turinčios ką pasakyti, tačiau nedalina patarimų neprašytos. Labiausiai patinka asketiškos, androgeniškos formos, pavyzdžiui, stačiakampiai, buteliukai be įmantrių papuošimų. Pabandykite sumedėjusią augaliją. Kvapas turėtų būti šiuolaikiškas, stiprus, tačiau klasikinis ir universalus visiems atvejams. Tinka šiltos kedrų, santalų, vetiverijų, pačiulių natos, paskanintos citrusais. Ožiarages harmonizuoja prieskoninių žolelių (bazilikų, kardamono, gvazdikėlių, rozmarinų, šafranų) akordai.

 

Vandenis (01.20–02.18)

 

Moterys skrajoja padebesiais, atitolusios nuo realybės. Iš pirmo žvilgsnio – ekscentriškos keistuolės ir inovatorės. Tai puikios idėjų generatorės, derybininkės, susitvarko su kūrybiškumo reikalaujančiomis užduotimis. Tinka kvepalai su viršutinėmis citrusų ar gaivių uogų natomis, kurios pakylėja ir padeda nepavargti. Tai vitaminai nosiai. Vėliau natos turėtų tamsėti ir žemėti, kad nuleistų ant žemės. Ši pusiausvyra apsaugo nuo klaidų ir sinchronizuoja mąstymą. Vandenėms itin tinka kvepalai su muskusu, kurie atspindi nerūpestingumą ir vėjavaikiškumą. Orchidėjos – dar viena potenciali nata, pažyminti, jog šios moterys neatitinka standartų.

 

Žuvys (02.19–03.20)

 

Žuvims teko visų Zodiako ženklų emocinė našta, todėl moterys itin jautrios ir pažeidžiamos. Tai empatiškos, paslaugios, geranoriškos asmenybės su didele širdimi. Mėgsta rūpintis kitais. Puikiai geba paslėpti melancholiją po linksmais pokalbiais ir juokais. Vandens ženklui reikia gylio, erdvės ir srūvančios materijos. Tinka jūriniai motyvai, asociacijos su paplūdimiu, smėliu, vėju, saule (citrusai, kokosai, druska, samanos), taip pat vandens augalai (lelijos), žalėsiai su mėsingais kotais (amarilės, bambukai), vandeningi vaisiai (melionai, arbūzai, rabarbarai). Dienai rinkitės tualetinį vandenį, kuris yra skaidresnis ir vėsesnis. Vakarui dera sudėtingesnė nuotaika, kurioje persipina bergamotės, levandos, gintaras ir šlapia mediena.

 

Autorius Jurgita Ramanauskienė