Garsi Lietuvos visuomenininkė, dainininkė, buvusi Seimo narė, renginių vedėja Donalda Meiželytė džiaugiasi savo naujais pasiekimais – pakeitusi gyvenimo būdą ir mitybą žinoma moteris numetė net 20 kilogramų. Žvali ir visada laiminga atlikėja jau šį šeštadienį kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakos apie tai, kaip numetė svorį, pasidalins lieknėjimo patarimais ir dalyvaus azartiškoje kulinarinėje kovoje.

 

DSC_6061m

 

Neseniai D. Meiželytė savo gerbėjus nustebino akivaizdžiais pokyčiais. Atlikėja atsikratė kone 20 nereikalingų kilogramų. Besidžiaugianti gerokai sulieknėjusia figūra, laidoje „Virtuvės istorijos“ D. Meiželytė tikins, jog jos rezultatas yra menkniekis palyginti su kitų žmonių pasiekiamais rezultatais.

 

DSC_6097

 

„Pagrindas yra maistas, 70–80 procentų kūno masės priklauso nuo to, ką valgai“, – žiūrovams atskleis kelias dešimtis kilogramų numetusi D. Meiželytė.

 

DSC_6130

 

Kiekvienam puikiai pažįstama dainininkė, rodos, gabi visose sferose, tačiau atvykusi į išmaniajame dienos pietų restorane „iLunch“ įsikūrusią „Virtuvės istorijų“ studiją moteris pasakos, kad virtuvėje ji – ne itin dažna viešnia. „Gal apsijuoksiu, o gal ir ne“, – kaip visada nebijodama savikritiškai pajuokauti kalbės atlikėja.

 

DSC_6133

 

Laidos „Virtuvės istorijos“ kulinarinėje dvikovoje atlikėja D. Meiželytė susirungs su savo vyresniąja seserimi žurnaliste Neila, kuriai maisto gamyba – žymiai artimesnė. Įvertinti varžovių pagamintus patiekalus ir paskelbti nugalėtoją garbė atiteks Neilos vyresniajai dukrai Austėjai.

 

DSC_6138

 

„Virtuvės istorijose“ apsilankiusios seserys bus azartiškai nusiteikusios nugalėti. D. Meiželytė kartu su grilio meistru Mindaugu Kalvaičiu keps ypatingą kiaušinienę ant grilio, o Neila, padedama laidos vedėjos Ilonos Juciūtės-Čibirkienės, gamins įmantrų špinatų ir lašišos vyniotinį.

 

DSC_6153m

 

Kulinarinė kova nebus lengva, nes Neilos dukra Austėja – išranki naujovių mėgėja. Tačiau ar šeimos narėms pavyks merginą nustebinti šiais neeiliniais patiekalais?

 

DSC_6067

 

Kaip D. Meiželytei pavyko numesti svorį? Kaip atlikėja puoselėja liekną figūrą? Apie tai ir dar daugiau – jau šį šeštadienį 9 val. atsinaujinusioje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

DSC_6155

 

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžo gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos: tomasfoto.lt