Labai greitai sulauksime tokio įdomaus astrologinio reiškinio kaip užtemimų koridorius (spalio 25 – lapkričio 8 d.). Nuo seniausių laikų šis laikas buvo laikomas magišku ir mistiniu, kai aukštesnės jėgos įgauna nepaprastos galios. Užtemimų laikotarpiu įvyksta patys ryškiausi, „garsiausi” ir labiausiai šokiruojantys įvykiai, kokius galima tik įsivaizduoti. Tai pasireiškia tiek asmeniniu, tiek pasauliniu lygmeniu. Apie tai, ką iš tikrųjų neša užtemimo koridorius, ar verta jo bijoti ir ką geriau daryti – skaitykite jau dabar!

 

uztemimas

Jei atmesime ezoteriką ir išankstinius nusistatymus ir pradėsime tik nuo faktų, tai užtemimai yra tie patys jaunatis ir pilnatis, tik šalia Mėnulio orbitos mazgų. Šie mazgais astrologijoje vadinami mėnulio arba karminiais. Jie taip pat vadinami Rahu (drakono galva) ir Ketu (drakono uodega). Mėnulio mazgai yra Mėnulio orbitos susikirtimo taškai su ekliptikos plokštuma. Mazgas, kuriame Mėnulis, kertantis ekliptiką, kyla aukštyn link Žemės Šiaurės ašigalio, vadinamas šiauriniu mazgu. Priešingas mazgas, kuriame Mėnulis leidžiasi žemyn link Pietų ašigalio, vadinamas pietiniu mazgu.

 

Užtemimai dažniausiai būna du kartus per metus – vasarą ir žiemą. Kartais šie laikotarpiai pereina atitinkamai į vėlyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį. Yra dviejų tipų užtemimai: saulės ir mėnulio. Saulės užtemimas vyksta per jaunatį, o Mėnulio užtemimas vyksta per pilnatį. Kartu jie sudaro užtemimo koridorių. Šis reiškinys gavo tokį pavadinimą dėl to, kad Saulės ir Mėnulio užtemimai vyksta lygiai vienas po kito ir trunka dvi savaites. Paprastai yra du ar trys užtemimai iš eilės. Retais atvejais daugiau nei trys.

 

Bet kurio užtemimo koridoriaus astrologinė prasmė kyla iš to, kad padidėja sukrečiančių įvykių tikimybė. Jie atsiranda tiek asmeniniu, tiek pasauliniu lygiu. Dažnai šie įvykiai yra susiję su dideliais pokyčiais. Užtemimo koridoriaus laikotarpiu, taip pat savaitę prieš ir po jo įvyksta daugiausiai mirčių, ligų, nusikaltimų ir nelaimingų atsitikimų. Tai iš tikrųjų padidintos rizikos ir pavojų metas. Turite būti atsargesni, atidesni ir apdairesni. Užtemimų koridoriaus metu nereikėtų planuoti svarbių renginių ir veiklų, nebent jų skubiai reikia. Užtemimai provokuoja ir atgaivina tai, kas buvo jau seniai ir užgniaužta. Kaip sakoma, „lūžta ten, kur plona”. Tai, kas jūsų manymu, įvyks, greičiausiai įvyks užtemimo koridoriaus metu arba netrukus prieš jį. Užtemimo koridoriaus pradžia laikoma pirmuoju tam tikro sezono užtemimu.

 

Kalbant apie artimiausią užtemimo koridorių 2022 metais, jis atidaromas daliniu saulės užtemimu 2002 m. spalio 25 dieną 12 val. 25 min. Tačiau užtemimo įtaka aiškiai jaučiama jau likus savaitei iki šios datos. Šiuo metu vyksta didžiausi ir neįtikėčiausi įvykiai, kurie amžinai išlieka atmintyje. Taip pat dauguma žmonių pradeda be priežasties jausti nerimą, sustiprėja įvairios baimės ir fobijos. Nerimą keliančios įkyrios mintys, kurios dažnai būna su ryškiu negatyvumo ir pesimizmo atspalviu. Šiuo laikotarpiu padidėja nepataisomų, lemtingų klaidų, kurių ištaisyti bus neįmanoma, rizika. Todėl nieko neveikimas yra geriau nei kažko darymas. Stenkitės nedaryti nieko rimto ir reikšmingo, veikiami kylančių jausmų ir emocijų.

 

Antrasis šio koridoriaus užtemimas yra pilnas Mėnulio užtemimas, kuris numatomas 2022 m. lapkričio 8 d. panašiu laiku kaip ir Saulės. Lygiai taip pat šis užtemimas bus jaučiamas bent savaitę prieš ir po šios dienos. Šis laikotarpis primena turbulenciją. Kaip ir per ankstesnį užtemimą, Mėnulio užtemimas veikia tiek išorinius įvykius, tiek vidinę psichologinę būklę. Tačiau „pikčiausia”, žinoma, yra pati užtemimo diena. Šią dieną net gyvūnai elgiasi ne visai adekvačiai. Ką jau kalbėti apie žmones. Šiuo laikotarpiu galime padaryti veiksmus, dėl kurių gailėsimės. Stenkitės vengti bet kokios, net minimalios rizikos ir pavojų.

 

Šis Mėnulio užtemimas atneša uždarymą ir atidarymą finansų, ekonomikos ir prekybos srityse. Tai gali būti įtakos tiek bankų veiklai, tiek valiutų rinkai, tiek visų rūšių mokėjimams ir pervedimams, ypač iš užsienio. Turite būti pasirengę staigiems produktų ir paslaugų kainų šuoliams.