Vyriška kepuraitė su snapeliu yra daugiafunkcinis ir stilingas aksesuaras, kuris dera su daugybe įvairių stilių. Ją galima dėvėti įvairiomis progomis – nuo ramaus pasivaikščiojimo iki aktyvios sportinės veiklos. Dabar yra puikus laikas atnaujinti savo aprangos stilių įsigyjant šį stilingą ir praktišką aksesuarą. Atraskite penkias idėjas, kurios pasitarnaus derinant kepuraitę su snapeliu ir kitus drabužius.

 

pexels-toa-heftiba-sinca-1194412

Kasdienis derinys

   

Kepurės su snapeliu – puikus aksesuaras kasdienai. Norėdami sukurti kasdienį stilių, dėvėkite beisbolo kepuraitę su džinsais ar šortais, klasikiniais ar polo stiliaus marškinėliais ir sportiniais ar teniso bateliais. Šis stilius yra paprastas ir patogus, taigi, jis yra puikus pasirinkimas, kai ruošiatės pasivaikščioti mieste ar susitikti su draugais.

 

Sportiškas derinys

 

Kepuraitė puikiai tinka sportiškam stiliui, todėl galite derinti ją su sportiniais drabužiais, tokiais kaip sportinės kelnės, marškinėliai ir sportiniai bateliai. Norėdami sukurti šį derinį, pasirinkite tokius drabužius, kurie atspindėtų jūsų mėgstamą sporto rūšį ir puikiai derėtų su pasirinkta kepuraite.

 

Klasikinis derinys

   

Klasikinis derinys su kepuraite gali būti sukurtas derinant ją su mėlyna ar pilka striuke ir tamsiais džinsais ar chino kelnėmis. Galite apsiauti klasikinius odos batus ar elegantiškus laisvalaikio sportbačius bei priderinti sportinio stiliaus laikrodį – sukursite išraiškingą ir elegantišką stilių.

 

Šiltas derinys

   

Kepuraitė su snapeliu tinka ne tik šiltu oru, bet ir rudens ar net žiemos sezonais. Ją derinkite su šiltu megztiniu ir pūkine ar parka stiliaus striuke. Prie jos puikiai tiks džinsai ar grubaus audinio kelnės bei auliniai batai. Svarbu suderinti kepuraitės spalvas ir medžiagas – žemės spalvų vilnos, odos ar dirbtinės odos kepuraitės tiks puikiai.

 

Baikerio derinys

   

Pažadinkite vidinį baikerį ir kepuraitę su snapeliu dėvėkite derinyje su odine striuke ar švarku. Kad neatrodytumėte per daug grubiai, vietoje aulinių batų rinkitės minimalistinius ar drobės sportbačius, o po striuke pasivilkite pilkus ar baltus marškinėlius. Džinsai šiam deriniui suteiks gatvės stiliaus pojūtį.