Katherine May – grožinės literatūros ir memuarų rašytoja.

 

Ziemojimas_virselis_22.indd

 

„Žiemojimas” – požiūrį keičiantys memuarai, kurie moko mus pasisemti galių iš gamtos pasaulio ir pasitikti savo pačių gyvenimo žiemas.
 
„Daryti tai, kas visiškai nemadinga – sulėtinti tempą, leisti sau turėti daugiau laisvo laiko, pakankamai išsimiegoti, ilsėtis – dabar atrodo radikalu, bet tai būtina. Tai mums visiems pažįstama kryžkelė, metas, kai turime išsinerti iš senos odos. Jeigu tai padarysite, apnuoginsite visas skausmingas nervų šakneles ir jausitės kaip be odos – jums reikės kurį laiką pasirūpinti savimi. Jeigu to nepadarysite, tuomet sena jūsų oda sukietės. Tai vienas svarbiausių jūsų gyvenimo pasirinkimų.“

 


„Kiekvienas knygos sakinys yra gražus ir gydo kaip ir pats žiemos sezonas…Išties graži knyga.“ – Elizabeth Gilbert, bestselerio „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė.

 

 

Knygoje „Žiemojimas” Katherine May pasakoja apie savo kelionę per žiemą, kuri prasidėjo netikėta jos šeimos nario liga ir panardino ją į neužtikrintumo ir atskirties laiką. Tada, kai gyvenimas, atrodo, visiškai užšaldavo, Katherine rasdavo jėgų ir įkvėpimo neįtikėtinose kitų žmonių žiemojimo patirtyse bei nepaprastuose pokyčiuose, kurių gamta imasi norėdama išgyventi šaltį.