Pavasarį madingos ryškios spalvos ir sena, gera klasika. Tačiau tai, kokios spalvos ir atspalviai labiausiai tinka, priklauso nuo žmogaus gymio. Vienokios spalvos labiau tinka blondinėms, kitokios brunetėms, dar kitokios – šatenėms. Sužinokite, kas labiausiai tinka jums!

 

spalvos

  • Kas tinka brunetėms? Brunetės gali drąsiai rinktis raudonus atspalvius: fuksijų, Burgundijos raudoną, koralinę, kurie pabrėžia lyg lengvai įdegusios odos natūralų grožį ir ryškius veido bruožus. Tamsiaplaukėms šviesia lyg Snieguolės oda itin elegantiškai atrodo tamsiai mėlyna spalva, pilkšvai žydras atspalvis. Rudų akių ir tamsiai kaštoninių spalvų grožį pabrėžti padeda auksiniai atspalviai, tinkantys ne tik vakariniams, bet ir dieniniam įvaizdžiui kurti. Visoms, be išimties, brunetėms tinka mėlyna ir violetinė apranga.

 

  • Kas tinka blondinėms? Blondinėms, kurių spalvinis tipas yra šaltas, labiausiai tinka švelnūs, pasteliniai atspalviai, o toms, kurių spalvinis tipas yra šiltas, rekomenduojamos sodresnės spalvos, pabrėšiančios jų ryškią išvaizdą. Rožinė spalva šviesiaplaukėms iš tiesų tinka, tačiau neretai atrodo infantiliai. Šį atspalvį rekomenduojama derinti su juoda ar mėlyna spalvomis. Porcelianinės odos blondinėms tinka šviesiai mėlyna, rožinė, žalia, alyvinė spalvos. Tačiau labai ryškių spalvų geriau vengti, nes oda atrodys per daug išbalusi.

 

  • Kas tinka šatenėms? Šalto spalvinio tipo šatenėms tinka pastelinės spalvos, pradedant nuo šviesiai mėlynos, rožinės, žalios, mėtinės, alyvinės, smėlio spalvos. Prie šviesios odos labai dera klasikinė juoda ir raudona. Tačiau kitų ryškių spalvų geriau vengti, nes veidas gali atrodyti per daug išblyškęs. Šatenėms taip pat tinka visi pilki atspalviai. Ši spalva labai harmoningai dera su plaukai, turinčiais rausvą atspalvį ir padeda išryškinti natūralų grožį. Nereikėtų manyti, kad pilka spalva yra nuobodi. Yra begalė stilingų pilkų atspalvių drabužių. Taip pat kaštoninių plaukų savininkėms labai tinka rudi, smėliniai, kreminiai ir alyviniai atspalviai.