Artėjant prezidento rinkimams, „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Moterų balsas“ vedėjos Edita Užaitė, Natalija Bunkė ir Laima Tamulytė-Stončė studijos svečių klaus labai asmeninių ir moterims aktualių klausimų, taip pat ar politika ir asmeninis gyvenimas  suderinami.

 

Statkevičius _J

Kadaise prezidentas Algirdas Brazauskas, pajutęs visuomenės spaudimą, vedė savo draugę Kristiną (68 m.), nes santykiai tapo vieši, o Kauno meras Visvaldas Matijošaitis (60 m.) žurnalistei Daivai Žeimytei „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimo būdas“ pasakė, kad antrų vestuvių nebus, nors šalia jo jau kurį laiką matome žavią moterį.

 

Visi prisimename Loretos Graužinienės (54 m.) dainą „Tu ta, tu ti, tu“, kurią sukūrė internautai, politikei neištarus žodžio, o daugelis Seimo narių sunkiai „slebizavojo“ angliškai per žurnalistų surengtą anglų kalbos interviu šalia Seimo durų.

 

Išgirsime, kiek visuomenės spaudimo yra pasiryžusi atlaikyti Seimo narė Aušra Maldeikienė (59 m.), kuri aktyviai kopia karjeros laiptais ir pati yra gana karinga moteris.

 

Garsiam drabužių dizaineriui Juozui Statkevičiui (49 m.) teko rūpintis ne vieno politiko įvaizdžiu. Jo drabužiais vilkėjo ir Loreta Graužinienė, ir Greta Kildišienė, ir Irena Degutienė, kiti politikai. O pernai menininko kolekcija  sukėlė beveik politinį skandalą: po jos nuvilnijo gandai, kad Juozas Statkevičius sukurs po tautinį kostiumą visiems Lietuvos vaikams, o kolekciją stebėję žiūrovai atpažino paltuką, kuriuo vėliau pasipuošė Seimo narė Greta Kildišienė. Šį kartą Juozas Statkevičius papasakos, kokią staigmeną ruošia žiūrovams jau lapkričio mėnesį.

 

Kiek politikai vardan karjeros turi paaukoti asmeninio gyvenimo? Kas svarbiau: būti populiariu ar būti laimingu? Kokius vadovus myli lietuviai?

 

Tiesioginė transliacija „Moterų balsas. Dabar“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – trečiadienį 20.30—22.30 val.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.