LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos nariai Asta Baukutė ir Arūnas Valinskas džiaugėsi įminę paslaptį, kodėl niekas niekada neįtinka kandžiajam komisijos kolegai Giedriui Drukteiniui. Šis jau spėjo pagarsėti savo sugebėjimu net ir labai įspūdinguose pasirodymuose įžvelgti ką nors netinkamo, o talentingiems atlikėjams papriekaištauti dėl kažko netikėto.

 

_MG_1751_512x768

Panašiai nutiko ir po nuotaikingo ir užvedančio orkestro„Kybartai“ pasirodymo. „Kai priešas už vartų, jūs mums dovanojate linksmą pasišokimą? Linksmybes?” – pasipiktinę atlikėjų klausė etiketo specialistas.

 

„Plika akimi matoma, kad žmogus neturi pastovaus lytinio gyvenimo, todėl jam džiaugsmo ir trūksta…“ – rėžė jam komisijos kolegė A. Baukutė, kuriai iškart pritarė ir pirmininkas A. Valinskas: „Man tikrai gėda dėl Giedriaus, nes Asta pataikė tiesiai į dešimtuką.“

 

Nors G. Drukteinis ir bandė įrodyti, kad nepatenkintos aistros jo nekamuoja, čia jo lytinio gyvenimo aptarimas nesibaigė. Komentuodamas iškart po Klaipėdos sekusį Plungės pasirodymą, paatvirauti apie savo asmeninį gyvenimą nutarė ir jis pats: „Prieš daug metų aš priklausiau šiek tiek kitokiam klubui…“ – pradėjo G. Drukteinis, tačiau jį nedelsdama darkart nutraukė A. Baukutė: „Ačiū „Supermiestui“ – pagaliau supratome jūsų orientaciją…“  Tokias naujienas publika palydėjo audringais plojimais.

 

Vis dėlto G. Drukteinio nenuramino ir tokios pastabos. Vienu metu savitvardą prarado net ilgametę patirtį televizijoje turintis ir stresinėse situacijose puikiai susigaudantis Arūnas Valinskas, sušukęs: „Žinai, Giedriau… Fuckoff!” Kas sukėlė tokį komisijos pirmininko pyktį, sužinosite jau šį sekmadienį19.30 per LNK.