Vilniaus rajono Rudaminos miestelyje vykusioje floristės Inesos Borkovskos autorinių darbų parodoje „Patikėk žiemos stebuklais“ iliuzionistas Mantas Wizard taip buvo sužavėtas eksponuojamomis rankų darbo kalėdinėmis puokštėmis, kad niekaip negalėjo apsispręsti, kurią iš jų parsinešti namo.

 

kalėdos kalėdos

 

Mantą, kaip ir kitus svečius, ypač sužavėjo eglutė, puošta skaidriomis šampano taurėmis, dekoruotomis kaspinėliais. Tai įkvėpė iliuzionistą šiemet rinktis netradicinę eglę. „Kalėdos pati mėgstamiausia mano šventė. Kiekvienais metais labai jų laukiu ir pats laukimas man visada būna smagus, nors gruodį mano darbo grafikas labai įtemptas. Šiemet, vietoj tradicinės eglės, ieškau kažko ypatingo ir kitokio. Aš visiškai pasitikiu Inesos kūryba, ji per mano jubiliejų dekoravo stalą, todėl žinau, kad ir dabar sukurs man kažką įspūdingo ir originalaus“,- sakė iliuzionistas, pradėjęs šventinių renginių sezoną.

 

kalėdos kalėdos

 

„Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre“ vyko teminis vakarėlis – „Patikėk žiemos stebuklais“, programą su magišku šou pradėjo Mantas Wizard, po to iškilmingai pristatyta floristės, „Švenčių dekoratorių ir floristų asociacijos“ prezidentės Inesos Borkovskos šventinių dekoracijų paroda.

 

kalėdos kalėdos

 

Parodą „Patikėk žiemos stebuklais“ I. Borkovska sąmoningai pristatė, prieš Advento pradžią. „Lapkričio 30-ąją minima Šv. Andrėjaus diena. Nuo šios dienos prasideda prieškalėdinis susilaikymo arba Advento laikotarpis. Man visada atrodė, kad šis ramybės laikotarpis labiausiai
tinka kūrybai. Ilgais žiemos vakarais, šeima gali susiburti ir kartu gaminti įvairiausius eglutės papuošalus ar šventinius stalo vainikus, rankų darbo dovanas artimiesiems“, – sakė floristė.

 

kalėdos kalėdos

 

Kurdama šventines žiemos puokštes ji naudoja natūralias priemones – samanas, medžių šakas, eglišakius, uogas, kankorėžius. Pernai parodos simboliu I. Borkovska pasirinko žvaigždę, o šiemet – kankorėžį. „Kankorėžis – tai eglės vaisius, kuris man asocijuojasi su vaisingumu ir gyvybe. Jei praeitais metais, parodos akcentas buvo žvaigždė, nes norėjau, kad visi namo parsineštų gabalėlį žvaigždės, tai šiemet noriu, kad apsilankę mano parodoje, parsineštų gyvybės ir vaisingumo simbolį. Džiaugiuosi, kad Kalėdinių puokščių parodą jau ne pirmus metus galiu pristatyti būtent čia, Rudaminos miestelyje, kuriame augau, gyvenu ir vystau verslą. Esu dėkinga savo nedideliam, bet labai darbščiam ir kūrybingam kolektyvui. Dėkoju likimui ir už draugystę su „Rudaminos kultūros centro“ direktore Violeta Cereška, ir džiaugiuosi, kad ji visada palaiko mano idėjas bei kūrybą. Kadangi gerai pažįstu Mantą Wizard, labai norėjau, kad šiemet mano miestelio žmonėms jis padovanotų savo magijos šou. Gaila tik, kad ne visi norintys sutilpo į salę“, – sakė parodos autorė.

 

kalėdos kalėdos kalėdos

 

„Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre“ Inesos Borkovskos paroda – mugė, kuri bus nuolat atnaujinama, veiks iki sausio 6 dienos.

 

kalėdos

 

Nuotraukos parodos organizatorių.