Daugiau kaip dvidešimt įvairių vaidmenų televizijoje ir teatre atlikusi aktorė Vaida Lisikaitė pretenduoja tapti naująja LNK laidos KK2 vedėja. Darbas televizijoje Vaidai nėra naujiena – mergina yra vedusi laidas „Pričiupom“ su Mantu Stonkumi bei „Šou biznio šou“, dažnai filmuojasi laidoje „Dviračio šou“.

 

KK2

Vaida sako, kad aktorės profesija, kasdieniai filmavimaisi – dalykai, be kurių ji neįsivaizduotų savo gyvenimo.

 

„Manau, kad visi turime dirbti tai, kas mums miela. Mano darbas man yra malonumas. Kai dirbi su meile, aistra, profesionaliu požiūriu ir įgūdžiais – gali sukurti geriausią produktą“, – kalbėjo aktorė V. Lisikaitė.

 

Vaida sako, kad ji nesistengia demonstruoti savo seksualumo: „Nežaidžiu „papų“ žaidimų. Man atrodo, kad karjera ir seksualumas neturi nieko bendro. Mano seksualų įvaizdį galbūt kuria mano kai kurie atlikti vaidmenys, o tai jau yra kūrėjų darbas. Žinoma, pati stengiuosi prižiūrėti, kad kūrėjų vizijos neperžengtų ribų, nes neskanus ir gašlus seksualumas man yra nepriimtinas“.

 

Aktorės teigimu, gera laidų vedėja visu pirma turi suprasti laidos formatą ir stilių: „Nenorėčiau būti vedėja, kuri užgožia pačią laidą, ar Tomą. Kiekvienas vedėjas turi suprasti, kokioje laidoje dirba, ko reikalauja prodiuseriai ir koks turi būti galutinis rezultatas“.

 

Nors Vaida yra atlikusi ne vieną „blondinės“ vaidmenį, mergina sako, kad tokia realiame gyvenime ji nėra – domisi pasaulio naujienomis, o vienas didžiausių jos malonumų – skaitymas.

 

„Daug tenka filmuotis laidoje „Dviračio šou“, kuri yra apie aktualijas, todėl paskutines politines Lietuvos aktualijas tikrai sužinau kiekvieną dieną. Gyvenime visuomet stengiuosi tobulėti – įdomi knyga yra mano bendražygis visose kelionėse ar vakarais“.

 

Aktorės Vaidos Lisikaitės vedamą laidą KK2 galite žiūrėti šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.