Kambariniai augalai – tai kur kas daugiau negu tik namų dekoracijos. Dauguma jų turi magiškų savybių ir net gali daryti stebuklus! Pakanka įsigyti vieną iš šių augalų, prižiūrėti ir laistyti ir netrukus gyvenime atsiras naujų ir labai malonių pokyčių!

 

augalai

Kambariniai augalai, kurie padeda pritraukti sėkmę ir meilę:

 
  • Vėzdūnės. Lotyniškas šio kambarinio augalas – Spathiphyllum – reiškia taiką ir klestėjimą, moterišką laimę. Tikima, kad šiek augalai gali padėti pritraukti vyrų dėmesį ir meilę, sustiprinti šeimos ryšius ir suteikti pilnatvės jausmą santykiuose. Viskas, ko reikia – tai įsigyti vazonėlį su vėzdūne ir ją prižiūrėti.
 
  • Sanpaulijos. Ši gėlė labiausiai tinka poroms, kurios jau yra susituokusios, bet patiria laikinus sunkumus arba tiesiog nori jų išvengti. Afrikos žibutė simbolizuoja ištikimybę, pasišventimą ir prisirišimą. Jei namie bus šis augalas, bus galima nebijoti, kad kažkas nepalankiai pasikeis ar bus šis bei tas nutylima nuo antrosios pusės.
 
  • Kinrožė. Kinų rožė, anot Tolimosios Azijos gyventojų, neleidžia meilei išblėsti daugelį dešimtmečių.
 
  • Zamiokulkas. Šis augalas vadinamas pinigų medžiu neveltui. Fengšui specialistų nuomone, šis augalas padeda pagerinti finansinę situaciją. Tikima, kad gerai prižiūrint šį kambarinį augalą, pinigai kone patys ateina į namus.
 
  • Anturis. Gracingasis, raudonai žydintis anturis yra esą atsakingas už laimę ir sėkmę. Jį auginantys žmonės neva gauna viską, ko įsigeidžia, geri pasiūlymai kone nukrenta tiesiai jiems į rankas, o blogi dalykai apeina jų namus.