Visi nori uždirbti daugiau pinigų, bet ne kiekvienas žino, nuo ko pradėti. Ar reikia geriau planuoti biudžetą, o gal įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, ir sektis pradės savaime? Tinkamą finansinį kelią, galimybes, stipriąsias bei silpnąsias savybes padės atskleisti Zodiako ženklas.

 

AVINAS. Stenkitės pradėti versląshutterstock_1170000118

 

Tie, kurie linkę į verslumą, norintys gerai pasirodyti ir uždirbti daugiau pinigų, turės rasti naujų būdų, kaip žengti į priekį. Negalėdami peržengti ribų, nekildami karjeros laiptais jaučiasi prislėgti, kad netinkamai atlieka pareigas. Toks savęs nuvertinimas tiesiogiai veikia darbą ir jo našumą. Geriausia dirbti startuolyje, kuriame galima atrasti savo nišą ar galimybę panaudoti turimus talentus. Pasižymi įpročiu impulsyviai leisti santaupas brangiems daiktams, nevengia investuoti į veiklas, susijusias su pinigų valdymu ir finansais. Tačiau padarys viską, kad grynieji patektų į jų sąskaitas, nes turi didžiulį norą užsidirbti. Verslo ir darbo pajamos ištisus metus bus vienodos, todėl vertėtų apsvarstyti galimybę pradėti verslą.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: lyderystė ir veržlumas. Iš prigimties lyderiai, todėl verta pasinaudoti turimais lyderystės įgūdžiais ir beribiu polėkiu, kad kiekvieną dieną atsirastų galimybių pranokti save ir tapti tendencijų kūrėjais.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: arogancija arba noras kritikuoti kitus. Gali per daug stengtis viską kontroliuoti ir jaustis, kad yra pasaulio valdovai. Per didelis įsitraukimas į įvykius bei pasipūtimas gali lemti finansinį žlugimą.

 

Tinkami papildomi darbai: treneris, ugniagesys, nekilnojamojo turto agentas.

 

 JAUTIS. Paprašykite didesnio atlyginimo

 

Jei kas nors nori išmokti užsidirbti daugiau pinigų, tai Jaučiai. Laimę randa apčiuopiamuose dalykuose, tokiuose kaip nauji drabužiai, papuošalai ir asmeninės banko sąskaitos. Jaučiasi vertinami darbe pagal tai, kiek uždirba. Nevertėtų jaustis keistai ar savanaudiškai prašant atlyginimo, premijų, išmokų. Norintiems daugiau uždirbti, reikėtų pasinaudoti sau būdingu tvirtumu.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: ryžtas. Nenusileiskite, kai kalbate apie paaukštinimą, kurio ilgai siekėte ir nusipelnėte.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: užsispyrimas. Nors neturėtumėte nusileisti, bet vertėtų suprasti, kad kartais reikia pasiekti kompromisą su viršininku.

 

Tinkami papildomi darbai: finansų padėjėjas, grafikos dizaineris, juvelyras, stilistas, šukuosenų meistras.

 

DVYNIAI. Pasinaudokite bendravimu

 

Puikiai bendrauja ir paprastai randa bendrą kalbą beveik su visais. Tai įgūdžiai, kuriais reikia kliautis, nes darbas nėra tik skaičiai ir terminai. Stenkitės puoselėti ryšius su kolegomis ir stiprinkite profesinius ryšius. Galiausiai tai duos lauktų dividendų.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: efektyvus bendravimas. Dvynius valdo Merkurijus, komunikacijos valdovas, todėl vertėtų kliautis nuojauta ir megzti ryšius su reikalingais žmonėmis.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: neišlaikomas dėmesys. Dažnai sulaukia daug kritikos dėl dviveidiškumo. Šis ženklas gali įsitraukti į naują projektą ir netikėtai peršokti nuo vieno darbo prie kito. Kiti tai gali traktuoti kaip įsipareigojimų nevykdymą ar nekokybišką darbą. Tačiau tikroji problema slypi negebėjime susikaupti ties viena užduotimi.

 

Tinkami papildomi darbai: viešųjų ryšių ar rinkodaros konsultantas, laisvai samdomas rašytojas, vakarėlių planuotojas.

 

VĖŽYS. Išbandykite nuotolinį darbą

 

Emocingi žmonės, kurie leidžia jausmams trukdyti gyvenimiškose situacijose. Naudingiausia išmokti subalansuoti emocijas ir logiką. Įprastai turi ypatingą ryšį su namais, todėl galimybė dirbti nuotoliu gali padaryti ne tik laimingesnius, bet ir sukrauti turtus.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: gebėjimas palaikyti tvirtus santykius. Nors galbūt nesate itin socialus, tačiau mylite žmones ir žinote, kaip užmegzti ir palaikyti gerus darbinius santykius net dirbdami nuotoliniu būdu.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: emocionalumas, asmeniškumai. Būkite atsargūs ir nepaniokite darbinių bei asmeninių reikalų.

 

Tinkami papildomi darbai: fizioterapeutas, jogos instruktorius, patarėjas.

 

LIŪTAS. Parodykite iniciatyvą

 

Visada atkreipia dėmesį į save, tačiau ne visada žino, kodėl yra pastebimi. Jei tikslas – karjeros perspektyvos, vertėtų įsitikinti, kad žmonės šio ženklo atstovus pastebi dėl tinkamų ir su konkrečia sritimi susijusių priežasčių. Žmonės Liūtus myli už jų draugišką asmenybę ir charizmatišką prigimtį, tačiau turėtų matyti ir kaip iniciatyvius darbuotojus. Tik taip pavyks kilti karjeros laiptais ir padidinti atlygį.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: iškalba ir charizma. Yra žavingi ir nuolat stengiasi būti geriausiais savo srities specialistais. Siekiant tikslų nepamiršti, kas veda į priekį ir padeda pritraukti sėkmę.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: polinkis pasirodyti. Dažnai nutinka, kad didžiausia stiprybė yra ir blogiausia silpnybė. Stenkitės užsitarnauti kitų palankumą už neapsimestinius gerumus, pavyzdžiui, atneškite kolegoms jų mėgstamų saldumynų.

 

Tinkami papildomi darbai: komikas, didžėjus.

 

MERGELĖ. Organizuokite ir optimizuokite

 

Nereikia, kad kas nors lieptų ar skatintų dirbti sunkiau ir daugiau. Alinantis darbas gali būti emocinio ir finansinio žlugimo priežastis. Jausdamosi nesaugiai siekia atiduoti visas jėgas, tačiau neįvertina, kad tai kainuos daugiau, nei tik energijos sąnaudas. Motyvacijai pakelti ir užsitikrinti, kad dirbama gerai, vertėtų pildyti lenteles, sekti darbo rezultatus, kuriuose galima stebėti, kiek trunka projekto įgyvendinimas, ir pan.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: analitinis mąstymas ir gebėjimas organizuoti. Smulkmeniškas problemų sprendimas, galimybė nusistatyti prioritetus – raktas į finansinę sėkmę.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: nepasitikėjimas savimi ir negebėjimas atsipalaiduoti. Mergelių protas niekada neišsijungia, nuolat ieško, ką galima dar padaryti, pakeisti. Išmokite pasitikėti savimi. Nesėkmė ir atstūmimas – didžiausia šio Zodiako ženklo atstovų baimė.

 

Tinkami papildomi darbai: renginių planuotojas, redaktorius, asmeninis asistentas.

 

SVARSTYKLĖS. Būkite ryžtingi

 

Vertėtų išmokti daugiau dėmesio skirti sau ir būti iniciatyvioms. Geriausias būdas judėti į priekį darbe – nustoti stengtis įtikti kitiems. Raskite savo vietą ir turėkite balsą, kurį leistumėte išgirsti aplinkiniams. Jei stinga drąsos, tiesiog atminkite, kad daugiausia milijardierių gimę po Svarstyklių ženklu.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: geri sprendimai. Sąžiningosios Svarstyklės turėtų vadovautis asmeniniais finansiniais ir verslo sprendimais.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: noras visiems įtikti. Derindamos kelias pareigas vienu metu galite likti be nieko. Kartais atsitraukus nuo vieno projekto ir pasirinkus kitą galite laimėti daugiau, nei bandydamos išsaugoti abu.

 

Tinkami papildomi darbai: patarėjas, publicistas, prekės ženklo rinkodaros konsultantas.

 

SKORPIONAS. Tapkite švelnesni

 

Konkurencingi ir bauginantys Skorpionai gali susidurti su bendradarbiais, kurių nuomonė nesutampa arba kuriuos laiko potencialiais varžovais. Geriausias būdas pasiekti geresnių rezultatų darbe ir uždirbti daugiau pinigų – panaudoti šį konkurencingumą konstruktyviai, teigiamai. Dėl karingos prigimties galite kitiems atrodyti nemalonūs, tačiau pakaktų daugiau šypsotis ir būti malonesniems, kad situacija pasikeistų į gerą.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: aistra. Skorpionas – vienas aistringiausių Zodiako ženklų. Dėl kiekvieno darbo stengiasi kaip įmanydami, o tai padeda siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: nepasitikėjimas. Išmokite pasitikėti kitais, kitu atveju vieniems dirbti ir gyventi bus daug sunkiau, o finansiniai srautai nebus tokie, kokių norėtųsi.

 

Tinkami papildomi darbai: muzikantas, privatus detektyvas, psichoterapeutas.

 

ŠAULYS. Bendraukite su klientais

 

Neturėtų būti sunku padidinti uždarbį. Tai iš prigimties simpatiški ir kitus mylintys žmonės. Pasinaudokite šia šiluma ir gerumu, kad rastumėte kuo daugiau draugų darbe. Pasinaudokite socialiniais susibūrimais, pavyzdžiui, laimingomis valandomis, lėšų rinkimu ir įmonės išvykomis.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: bendravimas ir malonus būdas. Pinigų lengviau gauti, kai žinai, kaip surasti draugų tinkamose vietose, todėl nepraleiskite atsiradusių galimybių.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: per didelis pasitikėjimas savimi. Esate rafinuoti ir įgudę, bet kartais galite pasirodyti kaip viską išmanantis. Tokių niekas nemėgsta ir nenori priimti į komandą.

 

Tinkami papildomi darbai: asmeninis treneris, atostogų planuotojas, pardavėjas.

 

OŽIARAGIS. Įsijauskite į komandinį darbą

 

Moka elgtis su pinigais, nes yra apdairūs ir atsakingi. Šio ženklo atstovai tiesiog sukurti verslumui, nes turi didelių ambicijų, yra darbščios prigimties. Visgi visada yra kur tobulėti. Dažnai gali būti per daug išrankūs ir rimti, todėl labiau koncentruojasi į vidų. Taip pat gali būti užsispyrę, tad turi atsiminti, kad sunkus darbas netinkama kryptimi sėkmės neatneša.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: ambicinga, bet praktiška prigimtis. Siekiate aukštų tikslų ir kruopščiai apskaičiuojate kiekvieną žingsnį, kurį turėsite atlikti, kad tai pasiektumėte.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: socialinių įgūdžių stoka. Galite pasirodyti abejingi, šalti ar snobiški, o tai turi įtakos tam, kaip aplinkiniai jus vertina. Pradėkite draugauti su žmonėmis, sakydami jiems komplimentų.

 

Tinkami papildomi darbai: duomenų analitikas, architektas, finansų planuotojas.

 

VANDENIS. Pasinaudokite galimybėmis

 

Protingi, kūrybingi ir įkvepiantys. Gali būti puikūs savo srities lyderiai, nes yra rūpestingi, žino, kaip visais pasirūpinti. Gali būti tie, kurie pakels įmonę į kitą lygmenį ir gaus už tai atlygį. Tik būkite atsargūs ir išmokite nedirbti kitų darbų, neprisiimkite svetimų atsakomybių.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: novatoriškas požiūris. Įgimtas smalsumas suteikia novatoriškų idėjų, kurias privalote įgyvendinti.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: irzlumas. Kaip vienas protingiausių ženklų, Vandenis gali būti nuolat išbandomas, o tai kelia nemenkų iššūkių, su kuriais psichologiškai ne visada lengva susidoroti. Norint, kad tai nevirstų rimtu trukdžiu, rekomenduojama daug su savimi dirbti.

 

Tinkami papildomi darbai: išradėjas, humanitarinės pagalbos organizatorius, kompiuterių programuotojas.

 

ŽUVYS. Kliaukitės intuicija

 

Labiausiai rūpi kitų gerovė. Šis neįtikėtinas empatijos jausmas gali būti ir puikus privalumas, ir nemenka našta. Pavyzdžiui, kai kolegai būna bloga diena, tikėtina, kad jausitės taip. Norėdami sėkmingai gyventi ir klestėti, darbe turite išlaikyti individualumo jausmą. Geriausias būdas tobulėti atliekant bet kokią užduotį – rūpintis savimi, kliautis intuicija ir daugiau kalbėti.

 

Savybės, kurias reikia panaudoti: empatija ir individualumas. Būdami savimi tikrai liksite pastebėti. Įkvėpimo ieškokite gamtoje ir tarp artimiausių žmonių.

 

Kliūtys, kurias reikia įveikti: drovumas ir jautrumas. Empatija – geras bruožas, tačiau buvimas itin jautriam ar nedrąsiam gali trukdyti siekti finansinių tikslų.

 

Tinkami papildomi darbai: menininkas, socialinių tinklų nuomonės formuotojas, korepetitorius.

 

Autorius Monika Budnikienė