Kiekviename iš mūsų egzistuoja gyvybingumo ir kūrybiškumo šaltinis vadinamas erotine energija. Kiekvienas žmogus yra sukurtas, susivienijus tėvų seksualinei energijai. Naujos gyvybės užsimezgimo metu ta energija perduodama vaikui ir išlieka visą gyvenimą, veda mus į priekį ir padeda neprasti vilties ir nepasiduoti net sunkiausiomis aplinkybėmis. Mūsų seksualinės energijos atspindį galime pamatyti gamtoje ir Žemės cikluose. Pavasaris ir vasaros pradžia asocijuojasi su kūrybine gyvenimo jėga. Pavasarį mes tarsi pabundame nuo spalvų įvairovės, skanių kvapų ir žydinčios augalijos. Šiltas oras ir saulė maloniai sušildo kūną, o ausis pamalonina kasmet grįžtančių paukščių giesmės. Vakarų kultūroje žmonės yra labai atitrūkę nuo sau natūralios erotinės energijos. Daugelis žmonių jaučiasi suvaržyti ir kalbėjimas apie erotiką ir kūno malonumus sukelia ne malonius, kaip turėtų, bet neigiamus jausmus, atmetimo reakciją.

 

"erotika"

Mūsų visų gyvenimuose yra daug įvairių problemų ir kitų nemalonių, bet svarbių įvykių, todėl ar reikia stebėtis, kad meilei jo lieka tiek mažai? Kaip tokiomis sąlygomis pasikrauti teigiama moteriška, seksualine energija? Tik nereikia nuleisti rankų – viskas yra įmanoma. Galbūt kada nors pastebėjote, kad moteris, kuri turi gerbėją, staiga tarsi pradeda švytėti ir skleisti vidinę energiją. Taip yra dėlto, kad ji yra pasikrovusi teigiamos energijos. Jos tiek daug, kad tai jaučia ne tik ji pati, bet ir visi aplinkui. Kai mes gauname pozityvios energijos, depresija ir stresas dingsta. Tačiau ne visada yra tokių gerbėjų, kurie galėtų pažadinti jumyse slypintį vidinį seksualumą. Pažadinti savyje seksualinę energiją galima ir pačioms. Iš pradžių reikia pasistengti atsikratyti sunkios praeities naštos. Jeigu prisiminimai apie seną meilę slegia ir neleidžia džiaugtis gyvenimu, reikėtų pasistengti jos atsikratyti. Tai padaryti gali padėti nuoširdus pokalbis su artimu žmogumi, jeigu tokio žmogaus nėra, galima nueiti išpažinties, užrašyti savo jausmus dienoraštyje arba apsilankyti pas psichologą. Po to atrasti daugiau laiko sau: pabūti su savimi, atsipalaiduoti, liesti savo kūną su plunksna ar gėlės žiedu. Lengvi ir švelnūs prisilietimai padeda suaktyvinti erotinę energiją.

 

Moteriai išvaizda gyvenime yra labai svarbi. Tačiau dirbtinis grožis negali pritraukti sėkmės gyvenime, meilės ir sveikatos. Tam, kad visa tai turėtumėte, reikia daugiau, kitaip tariant, reikia moteriškos jėgos ir energijos. Ši energija vyrams yra lyg gyvybės vanduo, kuris jiems grąžina jėgas ir priverčia norėti dar ir dar kartą grįžti pas mylimas moteris. Todėl moteris visada turėtų būti tas neišsenkantis energijos šaltinis, skleisti optimizmą, laimę ir būti šviesos šaltiniu visai šeimai. Švelnūs žodžiai suteikia energijos. Protingas vyras tą žino, todėl mylimą moterį apipila komplimentais. O kaip pati moteris gali papildyti savo energijos atsargas? Jai gali padėti šokiai, joga, bendravimas su draugais, rūpinimasis augalais, skaitymas, dainavimas ir kita kūrybinė veikla.

 

Jei kasdien patiriama didelė įtampa, tampa sunku, o kartais net nelabai įmanoma išsaugoti savo vidinę energiją. Nuolatinių rūpesčių varginama moteris pradeda elgtis kaip vyras, greitai ir tiksliai spręsti problemas. Tuomet ji pradeda prarasti savo moteriškumą energiją. Būdų, kaip papildyti jos atsargas yra įvairių. Štai keletas jų:

 

  • Savo rūpesčiais pasidalyti su kitais. Pasikalbėti apie savo atsakomybę, pareigas, interesus, problemas. Tai nėra sudėtinga, bet palengvina kasdienį gyvenimą.
  • Nepamiršti bendravimo su giminėmis, draugais, pažįstamais ir kt.
  • Palaikyti kūno, minčių švarą. Spręsti santykių problemas, ieškoti geriausių išeičių.

 

Reikėtų suprasti, kad energija negali visą laiką būti vienodai intensyvi. Kartais reikia šiek tiek atsitraukti ir pasimėgauti ramybe. Joje vėl iš naujo atgimsta energija. Erotinę energiją  reikia pažadinti švelniais prisilietimais, apkabinimais, bučiniais ir meiliais žodžiais.