Grupė Justinas Trio ir aktorius Zigmantas Baranauskas suvienijo jėgas ir išleidžia debiutinę dainą “Pakilt Virš Debesų”. Tai daina, iš jau greitai pasirodančio jų albumo, tuo pačiu pavadinimu.

 

musika

Justinas ir Zigmantas savo ilgai brandintas idėjas ir mintis sudėjo į 10 dainų, kurios, kaip atlikėjai sako, yra tarsi mažos istorijos, pačių išgyventos ir išjaustos.

 

Šiuolaikinėje pop kultūroje nebeliko vietos prasmingiems tekstams. Dainos, dažniausiai, iš savęs neneša jokios žinutės, todėl Justinas ir Zigmantas savo kūryba bando apjungti dainuojamosios poezijos gylį, bei pop, rock ir rap muzikos elementus. Kūrėjų tikslas – pažadinti kiekvieno klausytojo širdyje viltį ir norą gyventi geriau, šia diena ir nepamiršti, kad viskas baigiasi gerai! Na, o jeigu baigiasi blogai, reiškia, kad tai dar ne pabaiga!

 

Aktorius Zigmantas Baranauskas su šia daina debiutuoja ne tik kaip atlikėjas, bet ir tekstų autorius. “Muzika mano gyvenime visada šiek tiek egzistavo. Vieną kitą dainą tekdavo spektakliuose sudainuoti. Na, o nėrimas į rimtąją muziką buvo paskatintas paties supratimo, jog pribrendau ir turiu ką pasakyti žmonėms bei noriu pasidalinti tuo, kaip pasaulį jaučiu ir matau aš. Su Justinu draugai esame jau seniai. Taip pat kartu organizuojame ir vedame įvairias šventes bei renginius. Justinas – kaip atlikėjas, aš – kaip renginių vedėjas. Ten po truputėlį atliekame ir savo kūrybos dainas ir, žinoma, kaip visi atlikėjai, svajojame apie arenas. Na, kad bent jau bilietus galėtume tikrinti per kitų atlikėjų koncertus.”, – juokauja Zigmantas.

 

“Tai ne pirmas mūsų bandymas bendradarbiauti.”, sako Justinas. “Ankščiau turėjome tokį keistą projektą – “Žmogus Kasetė ir Vinilas”. Rašėme visokias (dabar jau galime teigti) nesąmones, bet iš tų nesąmonių gimė ir šis tas rimto. Ilgainiui kilo mintis rimtai bei nuoširdžiai suvienyti jėgas ir pasireikšti ten, kur mums sekasi geriausiai: Zigmantui kaip aktoriui, o man – kaip muzikantui. Taip ir atsirado albumas “Pakilt Virš Debesų”!”