Jau gruodžio 4-ąją LNK eteryje – spalvingiausia metų premjera, humoro serialas „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ su Leonardu Pobedonoscevu, Egle Driukaite, Arūnu Storpirščiu, Larisa Kalpokaite ir Asta Baukute, kuris atskleis, kokios gali būti siaubingos septynios dienos iki vestuvių. Juolab, kad jas sužlugdyti pasiruošusi ir buvusi jaunikio mergina.

 

Išprotėjusios eks vaidmuo atiteko žinomai teatro ir televizijos aktorei Linai Rastokaitei.

„Tai labai ekstremalus vaidmuo man kaip aktorei, – prisipažįsta Lina Rastokaitė. – Ta moteris maniakiška. Pirmą kartą man teko toks kvaištelėjusios merginos vaidmuo. Bet neslėpsiu, kad filmuotis labai smagu“.

 

Pasak aktorės, jai jau teko šokti nuo tilto, pavogti nuotaką, gulėti ant geležinkelio bėgių. „Ojezau! Tai toks patyrimas! Ji per tas septynias dienas daro viską, kad  vestuvės neįvyktų“, – kvatojasi L. Rastokaitė.

 

Maža to, seriale iš romantiškos blondinės Lina Rastokaitė taps isteriška juodaplauke.

 

Pasak Linos, jai labai keista save matyti juodai plaukais.  „Gyvenime taip niekada nedaryčiau, nemanau, kad man… tinka. Atvirai pasakysiu, juodaplaukė sau nepatinku!“, – juokėsi aktorė.

 

Beje, spaudoje Lina Rastokaitė dažnai lyginama su amerikiečių aktore Renée Zellweger („Bridžitos Džouns dienoraštis“), kuri taip pat buvo pakeitusi savo įvaizdį – iš blondinės tapusi juodaplauke.

 

Serialas „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ – trečiadieniais 20.20 val. per LNK nuo gruodžio 4 dienos.