Prieš naująjį NBA sezoną Lietuvoje laiką leidžiantis vienas geriausių šalies krepšininkų Jonas Valančiūnas įkūrė savo paramos fondą. Krepšininkas sako, kad ir jo vaikystė nebuvo lengva.

 

20170918_valanciunas

„Neturėdavau ir sportbačių, sunkiai gyvenom, bet man padėjo žmonės, kurie galėjo. Mano fondas padėtų paaugliams, kurie išeina į plačią kelionę“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą per LNK kalbės J. Valančiūnas.

 

Visai neseniai Jono šeimą aplankė džiugios žinios – krepšininko žmona Eglė pagimdė antrąjį sūnų. Jonas teigia, kad vaikelio gimimas – nepaprastas jausmas.

 

„Jaučiuosi gerai, jaučiuosi nemiegojęs. Galbūt ne tiek, kiek žmona, bet ir man tenka atsikelti. Labai fainas jausmas, net nežinau, kaip apsakyti žodžiais, bet tai atneša labai daug džiaugsmo“, – sakys J. Valančiūnas.

 

Krepšininkas sako, kad krepšinio sezonas būna įtemptas ir kartais dėl to kenčia šeima, mat Jonas ne taip dažnai būna namuose.

 

„Žmona supranta, kad tai yra darbas ir kitaip nebus, nes nepasakysi treneriui, kad šiandien man reikia siurbti kambarius. Bet kai turiu laiko, skiriu jo ir namudiškiems dalykams“, – pasakos J. Valančiūnas.

 

Ir nors šiuo metu Jonas gyvena Kanadoje, savo namais jis laiko Lietuvą: „Visą laiką namais laikau Lietuvą. Tenai mano stotelė, mano karjera, ten aš praleidžiu daugiausia laiko per metus“.

 

Visą interviu su Jonu Valančiūnu žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.