Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu neslepia, kad karantino laikotarpis jai buvo itin nelengvas. Žinomą moterį apėmė nežinomybės jausmas, sugriuvo ilgai planuoti darbai. Tačiau dainininkė tikina išnaudojusi jai nepalankųų metą kitaip. Jazzu ėmė planuoti savo ateitį šiek tiek kitaip ir laidoje „Pagaliau savaitgalis“ pasidalino savo planais ir svajonėmis.

 

IMG_7652

 

„Aš su kūryba turiu labai daug planų – nuo poezijos knygos iki savo vardo muzikos mokyklos. Su manim gyventi nėra paprasta.  Nesąmonė atsisakyti savo svajonių. Jų yra labai labai daug ir jos tikrai išsipildys“, – pokalbį laidoje „Pagaliau savaitgalis“ pradėjo dainininkė.

 

Pasak J. Arlauskaitės-Jazzu, ji labai myli vaikus, ir svajoja pakeisti jų ateitį, pakoreguoti švietimo sistemą Lietuvoje. Žinoma dainininkė neslepia, kad nori ugdyti jaunąją kartą ne tik mokant dainavimo technikos subtilybių, tačiau ir išmokyti, kaip reikia elgtis scenoje. Kalbėdama apie ateities kartas, Jazzu prabyla ir apie motinystę. „Pirmąjį instinktą pajutau gal kai man buvo dvidešimt aštuoneri metai. Pradėjau suprast visai kitaip savo kūną, save.  Aš nieko neforsuoju. Man svarbiausia, kad aš turiu žmogų ne nuo kurio aš noriu vaikų, o su kuriuo aš noriu vaikų. Man labai gera, kad aš jau turiu šeimą ir savo žmogų, o jis yra mano šeima. Mes jau turime vaikų, susipažinkite”, – rodydama savo restoraną „Basi Basi“ Anykščiuose, pasakoja J. Arlauskaitė-Jazzu.
IMG_7653

 

Didžiąją laiko dalį Anykščiuose praleidžianti dainininkė sako, kad atsidaryti čia restoraną svajojo jau seniai, tačiau nuolat sulaukdavo ją atkalbinėjančių komentarų. Dainininkė atvira – dalis jų buvo tiesa, nes šis verslas itin sudėtingas ir reikalaujantis daug jėgų ir nervų. Ji tikina, kad kitiems nepatartų užsiimti tokia veikla, tačiau pati džiaugiasi užgriuvusia sėkme: „Man pasisekė, kad aš kuriu. Aš čia sukūriau namus ne tik sau, bet ir žmonėms, jiems čia gera, o tai ir buvo pagrindinis tikslas. Esu be proto laiminga, kad visos tos pastangos atsipirko.“

Kalbėdama apie tai, kaip kilo mintis sukurti naują verslą, Jazzu sako, kad šią svajonę auginusi nuo vaikystės: „Man patinka valgyt, man patinka žmonės, man patinka dalintis, kurti. Aš jau nuo dvylikos metų turėjau susirašiusi valgiaraštį, kas kaip bus. Su šia vieta buvo taip: man buvo aštuoniolika metų ir su grupe važiavome į turą pro Anykščius, sustojome ant tiltuko, aš išlipau iš mašinos ir pasakiau – aš čia gyvensiu. Po dvylikos metų įsimylėjau anykštėną ir dabar čia ir gyvenu.“

 

Atviras ir nuoširdus pokalbis su J. Arlauskaite-Jazzu, nepažintos Anykščių miesto vietos ir neįtikėtinos pramogos – laidoje „Pagaliau savaitgalis“, šeštadienį, 10:30 val., per  „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 


„Pagaliau savaitgalis“ – šeštadienį, 10.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.