„Aš Tenerifėje pirmą kartą pamačiau kiaulę! Na, gerai, tai buvo maži paršeliai, bet vis tiek jų bijojau ir jie manęs bijojo – klykėm ir žviegėm per visą tvartą!“ – laikydama vietinio Tenerifės ūkininko paršelį glėbyje kalbėjo jauniausia realybės šou „Sala“ dalyvė – 21 m. seksualioji blondinė Miglė.

 

sala-147

 

Šiandien LNK eteryje prasideda finalinė, ir paskutinė, nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ savaitė. Kanarų salose filmuojamo projekto finišo tiesiąją pasiekė keturios lietuvaičių poros, kurios svarbiausią šou savaitę pradėjo labai netikėta ir nuotaikinga užduotimi – darbais ispaniškame ūkyje! Pirmasis iššūkis vietinėje ožkų fermoje teko vyrams – jiems reikėjo per tam tikrą laiką primelžti kuo daugiau pieno.

 

ukis3

 

„Vasaras leisdavau pas močiutę kaime, tai karves esu melžęs. Kiti čia miestiečiai, pirmą kartą ožką gyvą mato – man problemų jokių nėra“, – prieš užduotį savimi pasitikintis buvo Viktoras. Tačiau ožkai nepanorus ramiai laukti, kol vaikinas prisimins vaikystės pamokas, ir ne kartą bandant išpilti pieną, vyras turėjo pripažinti nesėkmę. „Ji spardėsi, muistėsi, neleido prie jos prieiti… Nežinau, ko bijojau labiau – ar kad man įspirs, ar kad nuspirs tą pieno stiklinę, į kurią lašas po lašo rinkau tą pieną. Kažkas šiandien iškris iš žaidimo – ir aš tikrai nenoriu išvažiuoti namo, nes nemokėjau susitarti su ožka.“

 

ukis4

 

Labiausiai įsitempęs prieš užduotį buvo Vilniuje gyvenantis Arnas, kuris nieko neišmanė, kaip melžti ožkas ar kitus gyvulius. „Man pavyko tą užduotį įvykdyti tik todėl, kad būdamas paskutinis eilėje prie ožkos, galėjau pasižiūrėti, kaip nemokšiškai prie tų ožkyčių eina mano konkurentai. Taigi ožkos irgi moterys, su jomis irgi reikia švelniai! Aš su savo ožkyte kalbėjau, ją raminau, glosčiau ir manau, man visai neblogai sekėsi.“

 

Ūkio darbuose nebuvo pamirštos ir „Salos“ gražuolės. Merginos varžėsi gerdamos vaikinų ką tik primelžtą ožkų pieną ir netgi gavo progą iš arčiau susipažinti su ispaniškaisiais paršeliais. „Šiame tvarte laksto keturi paršeliai – turėsite kiekviena sau pasigauti vieną ir nuprausti jį taip švariai ir švelniai, lyg tai būtų jūsų vyrai!” – tokią užduotį dalyvėms skyrė pati ispaniško kraujo turinti „Salos“ vedėja Vitalija Jonikytė.

 

ukis1456321

 

„Davus startą, visos kaip paklaikusios puolėme bėgti link tų paršelių ir šaukti „Mano! Mano!“. Žinoma, jie išsigando mūsų ir išsilakstė į visas puses. Kadangi aš gyvų kiaulių nei mačiusi, nei rankose laikiusi, pirma nežinojau, kaip su jais elgtis, kad nesužeisčiau, tačiau vėliau įsivažiavau – ir prausiau, ir kalbėjausi su jais ir tie paršeliai man buvo net mielesni už kai kuriuos mano čia sutiktus vaikinus“, – juokėsi socialinių tinklų žvaigždė Goda.

 

„Paršelį sugavau greitai, bet negalvojau, kad jie tokie stiprūs! Bandžiau saviškį įmerkti į kubilą, bet jis visai nenorėjo į tą vandenį, pradėjo spurdėti ir žviegti.  Vieni bijo vandens, kiti aukščio, o aš supratau, kad didžiausias išbandymas kol kas buvo šitame tvarte“, – mėšlą ir šiaudus nuo drabužių valėsi jauniausia projekto dalyvė Miglė.

 

Kadangi šiandien prasideda paskutinė realybės šou „Sala“ savaitė, nuo šiol kiekvieną dieną – nuo pirmadienio iki trečiadienio – projektą paliks po vieną porą. Kaip „Salos“ miestiečiams sekėsi susidoroti su ūkio darbais Tenerifėje ir kuri pora šiandien turės susikrauti lagaminus ir grįžti į Lietuvą, paaiškės jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.