Prieš keletą savaičių į „TV pagalbos“ studijos vedėjus Renatą Šakalytę ir Andrių Kaluginą pagalbos kreipėsi Audrius. Jaunas vyras pasakojo apie emigracijoje patirtus siaubus bei ten prarastą mylimąją. „Audrius prašė vieno – kad padėtume jam parsigabenti į Lietuvą Ispanijoje likusią Silvą.

 

3 (Small)

 

Jis skundėsi, kad moters darbdaviai, tarsi kokie vergvaldžiai, su ja net pabendrauti neleidžia, laiko ją kaip kokią įkaitę ir neišleidžia į Lietuvą, kol ji neatidirbs skolų“, – pasakojo Renata Šakalytė.

 

4 (Small)

 

„TV pagalbos“ paieškos davė rezultatą. Vos per kelias dienas iš Ispanijos Silva buvo pargabenta į Lietuvą. Ir pati atvyko į studiją papasakoti savą istorijos versiją.

 

„Išvažiavome į Ispaniją uždarbiauti. Turėjome skinti apelsinus. Darbas buvo sunkus ir alinantis. Prasidėjo nesutarimai su Audriumi. Stipriai susipykome ir tą vakarą jis išėjo iš mūsų namų ir… negrįžo“, – susijaudinusi prisiminė Silva.

 

Pasirodo, paieškas paskelbęs jos mylimasis, paliko ją vieną ir iškulniavo į Lietuvą. „Aš ėjau pėsčiomis, susistabdydavau kokią pakeleivingą mašiną. Taip per dvi savaites grįžau namo“, – pasakojo Audrius.

 

Grįžusį į Lietuvą vyrą pradėjo graužti sąžinė, kad mylima Silva už kelių tūkstančių kilometrų viena skina apelsinus ir galbūt jau pamiršo savo gyvenimo draugą.

 

„Tuo metu aš išgyvenau tikrą košmarą. Jaučiausi beprotiškai vieniša. Jaudinausi dėl prapuolusio Audriaus, o dar ir sužinojau, kad laukiuosi. Tai buvo baisiausios dienos mano gyvenime“, – susijaudinimo neslėpė Silva.

 

O tuo tarpu Audrius paskelbė mylimosios paieškas. „Man pasidarė neramu, kaip ji ten laikosi. Kai šiaip ne taip pavyko prisiskambinti Silvos darbdaviams, sužinojau, kad ji laukiasi. Supratau, koks aš kvailys, kad palikau ją ten vieną“, – teisinosi Audrius.

 

Į Lietuvą grįžusios Silvos laukė ne tik mylimasis, bet ir merginos tėvai. Jie neslėpė savo įsiučio Audriui. „Kaip jis galėjo mūsų mergaitę palikti vieną tolimoje šalyje? Kaip jis drįsta dabar kalbėti apie jausmus ir apie susitaikymą? Mes neleisime Silvai grįžti pas Audrių. Ji turi pasirinkti – mes arba jis“, – studijoje karščiavosi Rimas ir Rima.

 

Emigracijos ir meilės istorijos atomazga – jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.