Kad šunys – geriausi žmonių draugai, tikriausiai sutiktų daugelis gyvūnų mėgėjų. Pasakojamos istorijos apie keturkojus, kurie savo šeimininkams lieka ištikimi iki mirties. Jie pralinksmina vaikus ir depresijos kamuojamus žmones bei yra neprilygstami aklųjų palydovai. Galbūt nereikėtų stebėtis, kad šunų vaiduokliai, jei tokie iš viso egzistuoja, taip pat daro gera žmonėms. Dvi amerikietės yra įsitikinusios, kad toks šuo ir išgelbėjo jas nuo mirties paskęstant.

 

Vokiečių dogai tikriausiai neveltui vadinami švelniais, meiliais ir paklusniais šunimis. Tik dėl masyvaus, gigantiško kūno jie atrodo labai grėsmingi. Kas žino, galbūt tas, kuris pirmasis pasakė, kad šunys yra geriausi žmonių draugai turėjo omenyje būtent šios veislės šunį.

 

Pietų Karolinoje Aisis ir Jessica žaidė paplūdimyje ir prie uolos pastebėjo keistos formos riedulių krūvą. Buvo labai vėjuota diena, nestipriai lynojo, tačiau nieko nepaisydamos merginos nusprendė nuplaukti iki tos vietos. Netrukus šaltame vandenyje Jessica pradėjo skęsti ir šauktis pagalbos. Greičiausiai ji plaukdama prarado pusiausvyrą, nes vanduo toje vietoje buvo gana seklus. Aisis skubėjo gelbėti draugę, tačiau paslydo ant uolienos nuolaužos ir stipriai susižeidė pėdą. Tada jos abi pradėjo šauktis pagalbos. Merginos patyrė šoką, kad net pamiršo, kaip reikia plaukti.

 

Maždaug po trijų minučių draugės išvydo link jų plaukiantį didžiulį vokiečių dogą plieno pilkumo spalvos kailiu. Šuo atrodė draugiškas, todėl Aisis pasišaukė šunį pas save ir įsikibo jam į kaklą. Paskui Jessica jį pasišaukė ir taip pat įsikibo į kaklą. Dogas buvo nepaprastai stiprus, nes sugebėjo jas abi ištempti į pakrantę. Tačiau palikęs merginas gulėti ant paplūdimio smėlio, dogas nusigręžė ir grįžo į jūrą. Niekas iš apylinkių apie šį dogą nebuvo nei girdėję, nei jį matę…