Rudenį TV3 televizijos eteryje – naujų projektų, serialų ir filmų premjeros bei žiūrovų jau pamiltos populiariausios laidos. Viena labiausiai intriguojančių naujienų – nuotykių kupinas realybės šou „IššŪKIS kaime“. Kol projektas pasieks žiūrovus, jo kūrėjai kviečia pildyti dalyvių anketas. Tik dešimt atranką įveikusių bebaimių dalyvių gaus galimybę išbandyti save lietuviškame kaime įkurtame ūkyje, kur rungsis dėl vertingo pagrindinio prizo – automobilio. TV3 eteryje ir internete jau pasirodė nuotaikingas projekto vaizdo klipas:

 

 

TV3_IssUKIS_kaime_Latvija

 

„IššŪKIS kaime“ realybės šou dalyviai jau netrukus apsigyvens viename Lietuvos ūkyje, kur jiems teks susidurti ne tik su fiziniais, bet ir psichologiniais išbandymais. Kiekvieną dieną dalyvių lauks įvairios ūkiškos užduotys ir kaime įprasti darbai, o kiekvieną jų žingsnį seks filmavimo kameros.

 

TV3_IssUKIS_kaime_Latvija

 

„IššŪKIS kaime“ yra kuriamas pagal Latvijoje itin populiarų projektą – reitinguose karaliaujantį jau penktą sezoną filmuojamą realybės šou „Lauku sēta“. Pasak projekto režisierės Lietuvoje Solveigos Zubrickienės, būsimi dalyviai turės įrodyti esantys tikri ūkininkai, tačiau norintiems dalyvauti įspūdžių kupiname realybės šou ūkininkavimo patirtis – nebūtina: „Ūkininko pažymėjimas šiam projektui  tikrai nereikalingas, tereikia noro. Tad jeigu nesi iš arti matęs karvės ir neturi žalio supratimo „ant kokių medžių auga pomidorai“ – „IššŪKIS kaime“ yra puiki proga tai sužinoti.“

 

TV3_IssUKIS_kaime_Latvija

 

Pasak režisierės, jau nuo šiandien anketas pildyti kviečiami atviri, nuoširdūs, įdomūs žmonės. „Laukiame žmonių, kurie nebijo būti savimi. Daugelis spalvingiausias ir žaviausias savo savybes bando paslėpti po šabloninėmis kaukėmis. Dėmesį visada patraukia nuoširdumas ir atvirumas. Deja, mes minčių neskaitome, tad kuo plačiau pasakosite apie save, savo pomėgius ir gyvenimą, tuo didesnė tikimybė mums bus jus pažinti“, – patarimais atrankų dalyviams dalinosi moteris.

 

Dalyviams teks suremti pečius įvairiose rungtyse, o jų laimėtojai bus apdovanoti ir už sunkų darbą gaus įvairių privilegijų. Rudenį televizijos ekranus pasieksiančio projekto režisierė žada, kad „IššŪKIS kaime“ tikrai nebus nuobodus, o laimėtojo lauks ir prizas, ir šlovė bei žinomumas.

 

„Vieno dalyvio – laimėtojo – lauks naujas automobilis, bet kelias iki jo tikrai nebus paprastas. Dalyvių laukia nemažai užduočių ir gyvenimiškų išbandymų, bet kaip jie tose situacijose elgsis ir kaip į jas reaguos, priklauso tik nuo jų pačių. O žmonės yra labai nenuspėjami. Tegaliu pažadėti, jog nuobodu dalyviams tikrai nebus“, – intrigavo režisierė.

 

Realybės šou vedėjais taps du gerai žinomi televizijos veidai, o jiems talkins ūkio, kurioje įsikurs projekto dalyviai, šeimininkas. Ūkyje dalyviai patys turės rūpintis maisto gamyba, namų ruošos darbais, aplinkos švara, o už gerai nudirbtus darbus jų lauks pramogos bei dovanos.

 

Nebijai išlipti iš komforto zonos? Trokšti išmėginti savo jėgas toliau nuo įprastų patogumų? Tuomet išmušė tavo valanda! TV3 kviečia mesti sau „IššŪKĮ kaime“! Jei esi bebaimis, tiki, jog ūkio darbai tau yra vienas juokas – pildyk anketą ir tapk nugalėtoju: http://www.tv3.lt/issukiskaime

 

„IššŪKIS kaime“ – jau greitai per TV3!