Ištisi metai karantine vieniems buvo itin kankinantys, antriems buvo atradimų metas, tretiems – tobulas laikas kūrybai. Kūrybingas ir produktyvus – toks buvo šis laikotarpis socialinių tinklų žvaigždei, laidų vedėjai Indrei Stonkuvienei. Per šiuos metus Indrė į eterį išleido ne vieną savo autorinę laidą ir tinklalaidę.

 

Stonkuvie

 

Žinoma moteris neneigia, kad prieš karantiną, kaip ir daugelis, turėjo grandiozinių planų, tačiau, kaip ir visi grįžo prie ištakų, todėl labiausiai dabar vertina kontaktą su artimaisiais. LNK laidoje „Šeškinės 20” vedėjų paklausta, kas gi joje yra tobula ir netobula, žinoma moteris net nedvejodama atsakys: „Tai, kad aš esu netobula, tai ir yra tobula. Susidraugavau su savo minusais per tam tikrą laikotarpį. Vis bandžiau save pristabdyti, analizuoti ir dažnai sakau, Indre, susiturėk, oriai išbūk, bet ne, visada man pasiseka ir turbūt dėl to atsirado visos mano organizuojamos iniciatyvos, kur tiesiog privaloma išsišnekėti ir išsibūti, pasidalinti savo problemomis ir pasileisti plaukus“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ atviraus Indrė.

 

Stonkuviene ir Liu

 

Nors Indrės socialiniai tinklai netyla ir nuolat yra pildomi šmaikščiais vaizdo įrašais, neatsiejama nuomonės formuotojų gyvenimo dalimi nevalingai tampa ne tik liaupsinantys komentarai, bet ir žmonės, kurie nesidrovi viešai išpeikti ar net išsityčioti iš keliamų įrašų ar net pačios Indrės. Kaip ji pati sako, žinutės siunčiamos net ir naktį, o jų būna visokių. „Aš esu už tai, kad mažiau to pykčio ir brudo eitu į eterį. Man visada kyla klausimas, ką aš padariau tokio, kad galėtumėt manęs nekęsti? Aš suprantu, kad kažkam galiu nepatikti, tai skonio reikalas, bet kodėl nekęsti?“ – nuostabos neslėps laidų vedėja.

 

Stonkuviene ir Liukaitytė

 

Tačiau ne visi renkasi tokį atvirą ir visiems prieinamą asmeninį ir net profesinį gyvenimą. Ne daugelis žino, kad, pavyzdžiui, LNK televizijos žinių vedėja Karolina Liukaitytė turi sesę dvynę. Ir ne, jos sesuo nėra žmogus, viešinantis savo gyvenimą socialiniuose tinkluose, bet Simonos Liukaitytės vardą žino net NASA darbuotojai.

 

Stonkuviene

 

Karolina juokiasi, tuo metu, kai buvo dalinamas grožis, ji stovėjo grožio eilėje, o sesuo Simona stovėjo ten, kur dalino protą. Tačiau laidos vedėjai abiem merginoms negailėjo komplimentų, mat Simona yra prisidėjusi prie šiuo metu Marso platybėse dirbančio marsaeigio „Perseverance““, o Karolina sėkmingai kyla karjeros laiptais ir tapo ne tik orų pranešėja, bet ir LNK žinių vedėja.

 

Kaip juokauja pati Simona, ji yra net penkiomis minutėmis vyresnė už sesę dvynę Karoliną, tad gal todėl ji yra protingesnė ir tapo fizikos mokslų daktare, dirbanti su milijonus kainuojančiais įrenginiais, kurie keliauja į platųjį kosmosą. Tačiau mažai kas žino, kad šios dvi merginos savo kelionę šlovės link pradėjo Čiurlionio meno mokykloje, kur abi mokėsi baleto meistriškumo ir svajojo tapti balerinomis.

 

Apie tai ir dar daugiau jau šį trečiadienio vakarą galėsite išgirsti ir pamatyti 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“, kurioje nestinga intelektualaus humoro ir negirdėtų istorijų.