„Kaip iš namų išmesti iki gyvo kaulo įgrisusį sugyventinį?“ – toks klausimas Zitai neduoda ramybės jau daug laiko. Ne savaitę, ne mėnesį, o jau kelerius metus moteris negali atsikratyti gyvenimo draugo.

 

Screen Shot 2017-11-23 at 18.44.45 (Small)

 

„Algis pas Zitą atsikraustė maždaug prieš dešimt metų. Moteris ieškojo, kas prie ūkio darbų padėtų. Taip Algis ir užsibuvo Zitos namuose“, – pasakoja „TV pagalbos“ narė Gerda Žemaitė.

 

Screen Shot 2017-11-23 at 18.46.33 (Small)

 

„Ne kartą jam sakiau, kad kraustytųsi lauk iš mano namų. Prieš metus net į teismą kreipiausi ir buvo priimtas nuosprendis, kad Algis privalo palikti mano namus. Tačiau jam nė motais. Jis tiesiog nesuka sau galvos ir gyvena čia toliau, – skundžiasi Zita.

 

Screen Shot 2017-11-23 at 18.47.46 (Small)

 

Moteris atvira – pati imtis veiksmų ji bijo, mat Algis tampa agresyvus ir nevaldo savo emocijų. „Buvo net taip, kad žiemą nuėjau į garažą užvesti mašinos. Kol aš tą mašiną užvedinėjau, išgirdau, kaip uždaromos garažo durys. Kai jas atidarė, man buvo negera. Pasiskundžiau aš Algiui. O jis mane stūmė palinkėdamas nudvėst“, – savo košmariškus išgyvenimus pasakoja Zita.

 

Screen Shot 2017-11-23 at 18.48.03 (Small)

 

„Kodėl Algis neišsikrausto, moteris nenutuokia. Matyt, nenori palikti šilto ir jaukaus lizdelio. Jis nemoka už komunalines paslaugas, puoduose randa šilto maisto. Kaip patogu, ar ne?“ – svarsto TV3 laidos „TV pagalba“ narė Gerda.

 

Gelbėtoja prižada, kad Algis bus iškraustytas bet kokia kaina. Susitikusi su namus okupavusiu vyru, Gerda praneša naujieną – metas apleisti Zitos namus, nes taip nusprendė teismas. „Aš pirmą kartą girdžiu apie kažkokį teismo sprendimą“, – žinią Algis priėmė kaip perkūną iš giedro dangaus.

 

Gerdai vyriškis aprodo visą Zitos kieme sutvarkytą aplinką– pastatytą garažą, atstatytą pavėsinę. „Aš čia tiek daug visko padariau, tai kodėl turėčiau išsikraustyti?“ – klausia Algis.

 

Įvykusi vyriškio ir Zitos akistata įžiebė neregėtas aistras. Moteris tvirtina, kad Algis namuose visada gyveno kaip karalaitis. Tuo tarpu vyriškis žeria kritikos pliūpsnį pačiai namų šeimininkei. Tačiau galiausiai, Gerdos spaudžiamas, Algis pažada per savaitę išsikraustyti.

 

Kuo baigsis dramatiška ir paini sugyventinių istorija sužinosite jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.