Pasimatymai daugeliui žmonių gali būti keblūs ir painūs, tačiau panašu, kad nemažai moterų puikiai supranta, ko nori ir ko ieško. Brandumas, emocinis stabilumas ir išmintis yra vieni svarbiausių dalykų, kurių moterys ieško vyruose. Būtent todėl dauguma jų renkasi pradėti santykius su šiek tiek vyresniais vyrais. Yra netgi atliktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad tobulas partneris dauguma moterų yra 6 metais už jas vyresnis.

 

amžiaus skirtumas

Štai kodėl moterys pirmenybę teikia vyresniems vyrams

 

Mes visi girdėjome, kad kai kurios moterys labiau mėgsta susitikinėti su vyresniais vyrais, o kokios priežastys tai lemia? Kai kurie žmonės tokius santykius apipina neigiamais stereotipais, teigdami, kad vyresnius vyrus dauguma moterų renkasi, nes ieško materialinės naudos sau. Tačiau daugelio porų atveju taip nėra, nes dauguma moterų su šiek tiek vyresniais vyrais nusprendžia sieti savo gyvenimą dėl visai kitokių priežasčių. Vienos teigia, kad šiek tiek vyresni vyrai yra paprastesni, todėl santykiuose bus mažiau kvailų žaidimų. Daugelis dailiosios lyties atstovių vertina tokių vyrų stabilumą, brandą, išmintį, labiau žinančius, ko nori.

 

Kai kuriuose romantiniuose filmuose dažnai galime pastebėti didelių amžiaus skirtumų, tačiau tiesa ta, kad idealus amžiaus skirtumas santykiuose nėra toks didelis. Remiantis WhatsYourPrice.com internetinės svetainės, leidžiančius žmonėms pirkti ir parduoti pirmuosius pasimatymus, atliktu tyrimu, idealus amžiaus skirtumas yra 6-eri metai, kai vyras yra vyresnis.

 

Tyrimo metu buvo įvertinta daugiau nei 100 tūkst. pirmų pasimatymų tarp vyresnių vyrų ir jaunesnių moterų kaina. Išvados buvo tokios, kad moteris labiausiai traukia vyrai, kurie yra už jas vyresni 6 metais. Pasak „WhatsYourPrice.com” generalinio direktoriaus Brandono Wade’o, „moterys linkusios greičiau bręsti nei vyrai. Dėl šios priežasties dauguma moterų nemėgsta susitikinėti su maždaug savo amžiaus vyrais arba jaunesniais už jas”. Jis taip pat pridūrė, kad, išskyrus 6 metų skirtumą, moterys apskritai mieliau renkasi vyrus, kurie yra vyresni už jas iki 10 metų.

 

O štai ką sako pasaulio įžymybės apie amžiaus skirtumą poros santykiuose

 

Calista Flockhart, ištekėjusi už Harrisono Fordo, teigia, kad amžiaus skirtumas jai nėra problema. Ji sako: „Tai manęs nemenkina. Kartais aš net sakau: „Oho, aš vis pamirštu, kad jis yra 22 metais vyresnis”.

 

Hiliaria Baldwin prisipažino, kad nesitikėjo įsimylėti Alecą Baldwiną, nes vyras yra daug už ją vyresnis: „Nesitikėjau, kad galiu įsimylėti kažką, kas bus 26 metais už mane vyresnis, bet meilė ateina ir neklausia, ar galima”.
 
Seras Patrickas Stewartas vedė muzikantę Sunny Ozell, kuri yra 39 metais už jį jaunesnė. Sunny pasidalijo savo mintimis apie jų poros amžiaus skirtumą: „Jis yra labai jaunatviškas, o aš esu tarsi sena nuolat dėl visko nerimaujanti moteris, todėl mes tarsi nutiesėme tiltą tarp to mūsų amžiaus skirtumo. Dažniausiai jo net neprisimename. Jis geresnės fizinės formos nei aš ir kartais tai mane siutina!”